राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको सर्कुलर पुन: पठाइयो ( निर्णय सहित)चैत ७,काठमाडौ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रिय कमिटीको बैठकको निर्णय पुन सार्बजनिक भएको छ ।राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको २०७७ माघ २५-२६ र २०७७ फागुन ११-१२ गते सम्पन्न केन्द्रीय कमिटी बैठकले गरेका निर्णयहरु २०७७ फागुन २० गते सर्कुलर मार्फत मातहत कमिटीमा पठाईएको थियो तर  केही प्राविधिक कठिनाइका कारण मातहत कमिटीमा नपुगेको जानकारी प्राप्त भएकाले आज सम्बन्धित कमिटीमा पुग्ने गरि पुन: सर्कुलर पठाईएको छ ।

राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल को दोस्रो पुर्ण बैठक नेकपाका केन्द्रिय सचिवालय सदस्य एवम् उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोख्रेलको प्रमुख अतिथ्यता र संघ को सह संयोजक रमेशकुमार पौडेल को अध्यक्षतामा २०७७ साल माघ २५ र २६ गते सम्पन्न भएको थियो र उक्त बैठकले बचन बहादुर सिंहको अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै कमिटी पुर्नगठन गरेको थियो । त्यसैगरी फाल्गुन ११ र १२ गते नवनिर्वाचित केन्द्रिय कमिटीको प्रथम पुर्ण बैठक बसि विभिन्न निर्णय भएको छ ।

पुर्नगठित कमिटी र जिम्मेवारीको नामवली :-

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय