राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको सर्कुलर पुन: पठाइयो ( निर्णय सहित)चैत ७,काठमाडौ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रिय कमिटीको बैठकको निर्णय पुन सार्बजनिक भएको छ ।राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको २०७७ माघ २५-२६ र २०७७ फागुन ११-१२ गते सम्पन्न केन्द्रीय कमिटी बैठकले गरेका निर्णयहरु २०७७ फागुन २० गते सर्कुलर मार्फत मातहत कमिटीमा पठाईएको थियो तर  केही प्राविधिक कठिनाइका कारण मातहत कमिटीमा नपुगेको जानकारी प्राप्त भएकाले आज सम्बन्धित कमिटीमा पुग्ने गरि पुन: सर्कुलर पठाईएको छ ।

राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल को दोस्रो पुर्ण बैठक नेकपाका केन्द्रिय सचिवालय सदस्य एवम् उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोख्रेलको प्रमुख अतिथ्यता र संघ को सह संयोजक रमेशकुमार पौडेल को अध्यक्षतामा २०७७ साल माघ २५ र २६ गते सम्पन्न भएको थियो र उक्त बैठकले बचन बहादुर सिंहको अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै कमिटी पुर्नगठन गरेको थियो । त्यसैगरी फाल्गुन ११ र १२ गते नवनिर्वाचित केन्द्रिय कमिटीको प्रथम पुर्ण बैठक बसि विभिन्न निर्णय भएको छ ।

पुर्नगठित कमिटी र जिम्मेवारीको नामवली :-

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

 सामाजिक सञ्जालमा हामी