‘भष्म गर्दिन्छु’ भन्दै मेयर बालेनको घर छिरेका ‘जोगी’ पक्राउकाठमाडौं । काठमाडौं महानगरका मेयर बालेनसाहलाई ‘भष्म गर्दिन्छु’ भन्दै मेयर साहको घरमै पुगेका एक जोगी पक्राउ परेका छन् । शनिबार राति काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन शाहको घर गोरीगाएँबाट उनी पक्राउ परेका हुन् । पक्राउ परेका उनलाई अहिले प्रहरी हिरासतमा राखिएको छ । उनीबारे अनुसन्धान भइरहेको काठमाडौं प्रहरीले जनाएको छ । जोगीको भेष धारण गरेका ती व्यीक्त गएराति साढे ८ बजे  बालेनको घरभित्रै पसेका थिए । घरभित्रै पसेर उनले मेयर बालेनलाई  ‘भष्म’ गरिदिने चेतावनी दिएका थिए । जोगीले आफुलाई प्रधानमन्त्री र मन्त्रीलेसमेत केही गर्न नसक्ने बताएका थिए । जोगीको कारण बालेनसाहको घरमा झण्डै एक घण्टा भनाभन भएको थियो भने सकडमा भीडभाड भएको थियो । प्रहरीले पक्राउ परेका व्यक्तिको विवरण सार्वजनिक गरेको छैन ।
सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय