महेश बस्नेतसङ सम्बन्धित भिडियो फेक : वाइसीएलनेकपा एमालेका नेता महेश बस्नेत सङ जोडिएको सामाजिक संजालमा भाइरल भएको भिडियोमा वाइसीएल फेक भनेको छ । वाइसीएल भक्तपुर अध्यक्ष नरेश रन्जितले उक्त भिडियो फेक भएको र भक्तपुरमा कुनै मुडभेड नभएको बताएका छन् भने वाइसीएल सङ सम्बन्ध नरहेको जनाएका छन् । यसै गरि भक्तपुरमा इन्चार्ज दिनेश थपलियाले समेत प्रस्टीकरण दिदै यस्ता गलत प्रवृत्ति माथी कारबाही हुनु पर्ने बताएका छन् ।
उक्त भिडियो भने स्थानीय चुनावमा चौताराका निवर्तमान मेयर कमान सिंह तामाङले टिकट नपाए पछि टिकट पाउने कृष्ण प्रसाद सापकोटा(सभामुख अग्नि सापकोटाका भाइ)को विरुद्धमा माओवादीकै कार्यकार्ताले आक्रमणको प्रयास गरेका थिए। तामाङले माओवादीमा परिवारवाद हावी भएको भन्दै केही दिन अघिमात्र एमाले प्रवेश गरेका थिए ।

हेर्नुस् फेसबुक स्टाट्स

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी