महेश बस्नेतसङ सम्बन्धित भिडियो फेक : वाइसीएलनेकपा एमालेका नेता महेश बस्नेत सङ जोडिएको सामाजिक संजालमा भाइरल भएको भिडियोमा वाइसीएल फेक भनेको छ । वाइसीएल भक्तपुर अध्यक्ष नरेश रन्जितले उक्त भिडियो फेक भएको र भक्तपुरमा कुनै मुडभेड नभएको बताएका छन् भने वाइसीएल सङ सम्बन्ध नरहेको जनाएका छन् । यसै गरि भक्तपुरमा इन्चार्ज दिनेश थपलियाले समेत प्रस्टीकरण दिदै यस्ता गलत प्रवृत्ति माथी कारबाही हुनु पर्ने बताएका छन् ।
उक्त भिडियो भने स्थानीय चुनावमा चौताराका निवर्तमान मेयर कमान सिंह तामाङले टिकट नपाए पछि टिकट पाउने कृष्ण प्रसाद सापकोटा(सभामुख अग्नि सापकोटाका भाइ)को विरुद्धमा माओवादीकै कार्यकार्ताले आक्रमणको प्रयास गरेका थिए। तामाङले माओवादीमा परिवारवाद हावी भएको भन्दै केही दिन अघिमात्र एमाले प्रवेश गरेका थिए ।

हेर्नुस् फेसबुक स्टाट्स

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय