महेश बस्नेतसङ सम्बन्धित भिडियो फेक : वाइसीएलनेकपा एमालेका नेता महेश बस्नेत सङ जोडिएको सामाजिक संजालमा भाइरल भएको भिडियोमा वाइसीएल फेक भनेको छ । वाइसीएल भक्तपुर अध्यक्ष नरेश रन्जितले उक्त भिडियो फेक भएको र भक्तपुरमा कुनै मुडभेड नभएको बताएका छन् भने वाइसीएल सङ सम्बन्ध नरहेको जनाएका छन् । यसै गरि भक्तपुरमा इन्चार्ज दिनेश थपलियाले समेत प्रस्टीकरण दिदै यस्ता गलत प्रवृत्ति माथी कारबाही हुनु पर्ने बताएका छन् ।
उक्त भिडियो भने स्थानीय चुनावमा चौताराका निवर्तमान मेयर कमान सिंह तामाङले टिकट नपाए पछि टिकट पाउने कृष्ण प्रसाद सापकोटा(सभामुख अग्नि सापकोटाका भाइ)को विरुद्धमा माओवादीकै कार्यकार्ताले आक्रमणको प्रयास गरेका थिए। तामाङले माओवादीमा परिवारवाद हावी भएको भन्दै केही दिन अघिमात्र एमाले प्रवेश गरेका थिए ।

हेर्नुस् फेसबुक स्टाट्स

काठमाडौं महानगरले खोस्यो प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको गाडी

काठमाडौं। काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत वसन्त अधिकारीले चढ्दै आएको सरकारी गाडी महानगरपालिकाले खोसेको

भारतबाट भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडीहरू बरामद

काठमाडौँ । भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडी र एउटा मोटरसाइकल प्रहरीले बरामद गरेको छ

बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश

काठमाडौं । अनुयायीलाई यौन हिंसा गरेको आरोपमा रामबहादुर बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउने

पशुपतिमा गाँजा व्यापार गरेको आरोपमा ५ जना पक्राउ

काठमाडौं । पशुपतिमा गाँजाको व्यापार गरेर शान्ति सुरक्षामा असर पुर्‍याएको भन्दै लागूऔषध नियन्त्रण

 सामाजिक सञ्जालमा हामी