डा.केसीको स्वास्थ्य अवस्था बिग्रदैकाठमाडौं, ३ असोज । चिकित्सा शिक्षा सुधारका अभियान्ता प्रा.डा.गोविन्द केसीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै गएको छ ।

वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरानका भ्रष्ट पदाधिकारीको बर्खास्त गर्नेसहितका माग लिएर आमरण अनशन सुरु गरेका डा.केसीको स्वास्थ्य दिनप्रतिदिन बिग्रदै गइरहेको जनाइएको छ । तर, उनको स्वास्थ्यमा सरकार संवेदनशील देखिँदैन ।

डा. केसीको तर्फबाट सरकारसँग वार्ता गर्न गठित वार्ता टोलीका सदस्य प्रीतम सुवेदीका अनुसार आज पनि सरकारसँग वार्ता हुँदैछ । स्वास्थ्य मन्त्रालयको टिमसँग आज १ बजेदेखि वार्ता सुरू हुने उनले जानकारी दिए । आजको वार्ताबाट केही सकारात्मक परिणाम आउनेमा सुवेदी आशावादी छन् ।

डा. केसीले सत्याग्रह सुरु गरेको आठौं दिन पुग्दा पनि निकाशका लागि सरकार तत्पर नहुनेले चिकित्सा शिक्षा सुधारमा संवेदनशील छैन भन्ने स्पष्ट हुन्छ । अब डा.केसीको स्वास्थ्य अवस्थाको विषयमा सरकार संवेदनशील नभए उनका समर्थनहरु सडकमा उत्रिने अवस्था देखिन्छ ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय