फरकफरक मितिमा तीनवटा मोटरसाइकल चोर्ने तीनजना पक्राउकाठमाडौं । मोटरसाइकल चोरी गरेको आरोपमा प्रहरीले तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा कालिकोटको सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका–६ का २५ वर्षीय नवीनकुमार शाही, सोही ठाउँका २९ वर्षीय रमेश बम र कालिकोटकै रासकोट नगरपालिका–१ का ‍२० वर्षीय दन्त शाही रहेका छन् ।

प्रहरीका अनुसार मंसिर २९ गते काठमाडौंस्थित बौद्धमा पार्किङ गरिएको बा ६३ प २७२७ नम्बरको २२० सीसीको मोटरसाइकल चोरी भएको थियो । यसैगरी पुस ८ गते सिनामंगलबाट बा ७० प ६२०५ नम्बरको २२० सीसीकै पल्सर मोटरसाइकल चोरी भएको थियो । अनुसन्धानको क्रममा दुवै मोटरसाइकल चोरीमा उनीहरू संलग्न रहेको देखिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

थप अनुसन्धान गर्दै जाँदा उनीहरूले ०७९ चैत २९ गते काठमाडौंकै टुसालमा पार्किङ गरिएको बा।प्र। ०२–०१६ प ५८६३ नम्बरको २०० सीसीको पल्सर एनएस मोटरसाइकल पनि चोरी गरेको पाइएको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरूलाई काठमाडौंको कपनस्थिच आकासे धाराबाट पक्राउ गरिएक हो ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी