राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल द्वारा ठुलो मात्रामा स्वास्थ्य सामाग्री सहयोगपोखरा । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल गण्डकी प्रदेश कमिटीले आज पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानलाई झण्डै दस लाख बराबरको स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेको छ । पोखरामा आयोजित हस्तान्तरण कार्यक्रममा संघमा अध्यक्ष किरण पौडेल ले पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका उपकुलपति डा.डुक बहादुर क्षेत्री लाई ५० थान अक्सिजन सिलिन्डर ,पिपिई सेट लगायतका स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गर्नुभयो ।


राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले कोभिड-१९ संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणका युवा संघ नेपाल गण्डकी प्रदेश कमिटीको व्यवस्थापनमा संचालीत हेल्प डेक्स मार्फत उक्त सहयोग गरिएको हो । उक्त हस्तान्तरण कार्यक्रममा गण्डकी प्रदेश सभा सदस्य त्रय कृष्ण थापा ,राजिब पहारी र मन बहादुर गुरुङ,संघका उपाध्यक्ष क्रमशः क्षितिज थेवे,उर्मीला सुनुवार,अशोक चौलागाईं र पुष्पराज श्रेष्ठ,महासचिव रमेश आचार्य ,उप-महासचिव रामजी सापकोटा,गण्डकीका अध्यक्ष महेन्द्र गुरुङ  लगाएतको सहभागिता रहेको थियो ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी