वाईसीएल नेपालले मेट्रो कपको आयोजना गर्दैकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रको भात्रृ सङ्गठन वाईसीएल नेपाल को काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १ कमिटीले मेट्रो फुटसल कप २०७८ आयोजित गर्ने भएको छ । असोज २२ गतेदेखि भृकुटीमण्डपमा आयोजना हुने प्रतियोगिता मा ३६ वटा टोलीले प्रतिस्पर्धा गर्ने भएका छन् । ३६ टोलीलाई ८ वटा समूहमा विभाजन गरिएको आयोजकले जनाएको छ । टाईसीट गोल नेपालबाट लाइभ ड्र गरिएको थियो ।

आयोजकले प्रतियोगिता ग्रुपमा लिग हुँदै नकआउट चरणका खेलहरू खेलिने जनाएको छ । प्रतियोगिताको विजेताले १ लाख रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछन् भने दोस्रोले ५० हजार र तेस्रो हुने टोलीले २५ हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगिताको उद्घाटन अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले गर्नेछन् ।

काठमाडौं महानगरले खोस्यो प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको गाडी

काठमाडौं। काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत वसन्त अधिकारीले चढ्दै आएको सरकारी गाडी महानगरपालिकाले खोसेको

भारतबाट भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडीहरू बरामद

काठमाडौँ । भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडी र एउटा मोटरसाइकल प्रहरीले बरामद गरेको छ

बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश

काठमाडौं । अनुयायीलाई यौन हिंसा गरेको आरोपमा रामबहादुर बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउने

पशुपतिमा गाँजा व्यापार गरेको आरोपमा ५ जना पक्राउ

काठमाडौं । पशुपतिमा गाँजाको व्यापार गरेर शान्ति सुरक्षामा असर पुर्‍याएको भन्दै लागूऔषध नियन्त्रण

 सामाजिक सञ्जालमा हामी