वाईसीएल नेपालले मेट्रो कपको आयोजना गर्दैकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रको भात्रृ सङ्गठन वाईसीएल नेपाल को काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १ कमिटीले मेट्रो फुटसल कप २०७८ आयोजित गर्ने भएको छ । असोज २२ गतेदेखि भृकुटीमण्डपमा आयोजना हुने प्रतियोगिता मा ३६ वटा टोलीले प्रतिस्पर्धा गर्ने भएका छन् । ३६ टोलीलाई ८ वटा समूहमा विभाजन गरिएको आयोजकले जनाएको छ । टाईसीट गोल नेपालबाट लाइभ ड्र गरिएको थियो ।

आयोजकले प्रतियोगिता ग्रुपमा लिग हुँदै नकआउट चरणका खेलहरू खेलिने जनाएको छ । प्रतियोगिताको विजेताले १ लाख रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछन् भने दोस्रोले ५० हजार र तेस्रो हुने टोलीले २५ हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगिताको उद्घाटन अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले गर्नेछन् ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय