राहत लिएर युवा संघ र अखिल बाढी प्रभावित क्षेत्रमाकार्तिक ४,कैलाली । नेकपा एमालेका दुई भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अनेरास्ववियु द्वारा बाढि प्रभावित क्षेत्र कैलालीको टिकापुरको विभिन्न ठाउँमा राहत बितरण गरेका छन् ।

टिकापुरको सत्ती फाटा,बनगाऊँ शांतिपुर लगाएतको क्षेत्रमा राहत बितरण गरिएको हो । यो क्षेत्र पुग्न अलि कठिन रहेको छ। युवा संघका स्थाइ समिति सदस्य अरुण कुवरको नेतृत्वमा युवा संघ र अनेरास्ववियुको जिल्ला कमिटीको आयोजनामा राहत बितरण गरिएको हो ।

रहतमा चाउचाउ,खानेपानी,फुरण दाना, बिस्कुट,जिवनजल र अन्य औसधि रहेका छन् । राहत सामग्री हिजो पुर्याए पनी प्रतिकुल अबस्थाको कारण आज मात्रै वितरण गरिएको युवा संघका नेता रबिन्द्र रोका मगरले सन्देशआजलाई जानकारी दिए । `निकै कठीन परिस्थितिका बावजुत पहिलो पटक हाम्रो टीम पुगि करिब १३५ घर परिवार लाई राहत बितरण गरेका छौं´ रोकाले भने ।


राहत वितरणलाई निरन्तरता दिने आयोजकले बताएका छन् । राहत वितरणमा युवा संघका स्थाइ समिति सदस्य अरुण कुवर ,सचिवालय सदस्य रविन्द्र रोका मगर, जिल्ला अध्यक्ष गणेश महरा, अछामका अध्यक्ष कपिल भण्डारी,अनेरास्ववियुका जिल्ला अध्यक्ष किशोर शाहा,र दुबै संगठनका केन्द्रिय सदस्य,जिल्ला स्तरका र पार्टीका नेताहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

टेरामक्स र वाइडबडी काण्डकाे अनुसन्धान अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ : अख्तियार प्रमुख

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त प्रेम कुमार राईले टेरामक्स काण्डको अध्ययन-अनुसन्धान

 सामाजिक सञ्जालमा हामी