राहत लिएर युवा संघ र अखिल बाढी प्रभावित क्षेत्रमाकार्तिक ४,कैलाली । नेकपा एमालेका दुई भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अनेरास्ववियु द्वारा बाढि प्रभावित क्षेत्र कैलालीको टिकापुरको विभिन्न ठाउँमा राहत बितरण गरेका छन् ।

टिकापुरको सत्ती फाटा,बनगाऊँ शांतिपुर लगाएतको क्षेत्रमा राहत बितरण गरिएको हो । यो क्षेत्र पुग्न अलि कठिन रहेको छ। युवा संघका स्थाइ समिति सदस्य अरुण कुवरको नेतृत्वमा युवा संघ र अनेरास्ववियुको जिल्ला कमिटीको आयोजनामा राहत बितरण गरिएको हो ।

रहतमा चाउचाउ,खानेपानी,फुरण दाना, बिस्कुट,जिवनजल र अन्य औसधि रहेका छन् । राहत सामग्री हिजो पुर्याए पनी प्रतिकुल अबस्थाको कारण आज मात्रै वितरण गरिएको युवा संघका नेता रबिन्द्र रोका मगरले सन्देशआजलाई जानकारी दिए । `निकै कठीन परिस्थितिका बावजुत पहिलो पटक हाम्रो टीम पुगि करिब १३५ घर परिवार लाई राहत बितरण गरेका छौं´ रोकाले भने ।


राहत वितरणलाई निरन्तरता दिने आयोजकले बताएका छन् । राहत वितरणमा युवा संघका स्थाइ समिति सदस्य अरुण कुवर ,सचिवालय सदस्य रविन्द्र रोका मगर, जिल्ला अध्यक्ष गणेश महरा, अछामका अध्यक्ष कपिल भण्डारी,अनेरास्ववियुका जिल्ला अध्यक्ष किशोर शाहा,र दुबै संगठनका केन्द्रिय सदस्य,जिल्ला स्तरका र पार्टीका नेताहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय