परमादेश सरकार विरुद्ध परमादेश: प्रसङ्ग कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा काम गर्न रोक लगाउने निर्णयकाठमाडौं ।  कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका उपकुलपति र रजिष्ट्रारलाई अदालतले न्याय दिएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयको उहाँहरुलाई काम गर्न रोक लगाउने निर्णय गरेको थियो जसको निर्णय कार्यान्वयन नगर्न उच्च अदालत पाटनले आदेश दिएको हो । स्वास्थ्य मन्त्री विरोध खतिवडाले कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका उपकुलपति डा. मंगल रावल र रजिष्ट्रार नृपेन्द्र महतलाई काम गर्न रोक लगाएर निरेश थापालाइ निमित्त उपकुलपतिको जिम्मेवारी दिनुभएको थियो।

डा. रावल र महतले आइतबार आफूहरुलाई काम गर्न रोक लगाउने निर्णयमा रोक लगाउन माग गर्दै रिट दायर गर्नुभएको थियो । यही कार्तिक २३ गते मन्त्रीस्तरीय निर्णयबाट उहाँहरुलाई उपकुलपति र रजिस्टारको हैसियतमा कामकाज गर्न रोक लगाइएको थियो

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

टेरामक्स र वाइडबडी काण्डकाे अनुसन्धान अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ : अख्तियार प्रमुख

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त प्रेम कुमार राईले टेरामक्स काण्डको अध्ययन-अनुसन्धान

 सामाजिक सञ्जालमा हामी