वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न 

काठमाडौँ / वातावरण बचाउ भन्ने मुल नाराका साथ रोटरी क्लब अफ बानेश्वर ,थापागाउँ विकास समिति र काठमाडौं महानगरपालिका वडा नं १० को संयुत आयोजनामा र ‘ग्रीन भ्याली ग्रीन नेपाल’ को सहयोगमा आज भक्ति थापा मार्ग नयाँ बानेश्वर थापागाउँदेखि अनामनगर सम्मका केहि ठाँउ हरुमा ५०० सय थान ठूला विरुवा रोप्ने कार्य सम्पन्न भएको छ

वाग्मती प्रदेशका संस्कृत, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री दीपेन्द्र श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा र पूर्व उपप्रधानमन्त्री प्रकाशमान सिंहको बिषेश आतिथ्यतामा र वड नं ा–१० का अध्यक्ष रामकुमार केसी रोटेरियनहरू, रोटारक्टरहरू लगाएत अन्यको उपस्थितिमा सो कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्रि श्रेष्ठले वृक्षरोपण गरेर वातावरण र आफ्नो गाउँठाउँ हरित बनाउन आग्रह गर्नुभएको छ ।

कार्यक्रममा वाग्मती प्रदेशका संस्कृत, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री दीपेन्द्र श्रेष्ठ , पूर्व उपप्रधानमन्त्री प्रकाशमान सिंह , वड नं १० का अध्यक्ष रामकुमार केसी , रोटेरियनहरू, रोटारक्टरहरू ले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

 

 

 

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

महावीर पुनसँग गरेको सम्झौता सरकारले कार्यान्वयन गराेस्, पुस्तक पनि किनिदियाेस् : ईश्वरी घर्ती

काठमाडौं । नेकपा एमालेकी सांसद् ईश्वरी घर्तीले अभियन्ता वैज्ञानिक डा. महावीर पुनसँग गरेकाे

भक्तराज आचार्य कालजयी भजन र गीतहरुमा अमर रहनुहुनेछ : केपी ओली

काठमाडाैं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्माले ओलीले वरिष्ठ गायक

बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश

काठमाडौं । अनुयायीलाई यौन हिंसा गरेको आरोपमा रामबहादुर बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउने

 सामाजिक सञ्जालमा हामी