वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न 

काठमाडौँ / वातावरण बचाउ भन्ने मुल नाराका साथ रोटरी क्लब अफ बानेश्वर ,थापागाउँ विकास समिति र काठमाडौं महानगरपालिका वडा नं १० को संयुत आयोजनामा र ‘ग्रीन भ्याली ग्रीन नेपाल’ को सहयोगमा आज भक्ति थापा मार्ग नयाँ बानेश्वर थापागाउँदेखि अनामनगर सम्मका केहि ठाँउ हरुमा ५०० सय थान ठूला विरुवा रोप्ने कार्य सम्पन्न भएको छ

वाग्मती प्रदेशका संस्कृत, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री दीपेन्द्र श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा र पूर्व उपप्रधानमन्त्री प्रकाशमान सिंहको बिषेश आतिथ्यतामा र वड नं ा–१० का अध्यक्ष रामकुमार केसी रोटेरियनहरू, रोटारक्टरहरू लगाएत अन्यको उपस्थितिमा सो कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्रि श्रेष्ठले वृक्षरोपण गरेर वातावरण र आफ्नो गाउँठाउँ हरित बनाउन आग्रह गर्नुभएको छ ।

कार्यक्रममा वाग्मती प्रदेशका संस्कृत, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री दीपेन्द्र श्रेष्ठ , पूर्व उपप्रधानमन्त्री प्रकाशमान सिंह , वड नं १० का अध्यक्ष रामकुमार केसी , रोटेरियनहरू, रोटारक्टरहरू ले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

 

 

 

दुवाचौर भलिबलको उपाधी आयोजक योङ स्टार लाई

  मेलम्ची नगरपालिका वडा नम्बर ७ दुवाचौरमा आयोजित जिल्ला स्तरिय खुल्ला पुरुष भलिबल

सन्दीप लामिछानेले नाबालिगलाई पटकपटक बलात्कार गरेको जाहेरी : काठमाडौं प्रहरी 

काठमाडौं /  प्रहरी परिसर काठमाडौंले राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका कप्तान सन्दीप लामिछानेविरुद्ध जबरजस्ती करणी गरेको

इन्द्र ध्वजासहित योसिँ ‘लिङ्गो’ ठड्याइयो (तस्बिरहरू)

काठमाडौँ । वर्षा र सहकालका देवता इन्द्रको नाममा गरिने इन्द्रजात्राको लिङ्गो ठड्याएर इन्द्रध्वजोत्थान

मुगुमा भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु

मुगु । मुगुमा भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु ज्यान गएको छ । छायानाथ