रिटर्नी फेडेरेसनको जिल्ला अध्यक्षमा श्रीकृष्णमेलम्ची / रिटर्नी फेडेरेसन नेपाल बाग्मती प्रदेश कमिटिको आयोजनामा आज मेलम्चीमा सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको प्रथम जिल्ला भेला सम्पन्न भएको छ । भेलाले श्रीकृष्ण श्रेष्ठको संयोजकत्वमा २१ सदस्सीय कमिटि निमार्ण गरेको रिर्टनीका अध्यक्ष श्रीकृष्ण श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै संघिय सांसद शेरबहादुर तामाङले विदेशबाट फर्किएका युवाशक्तिलाई सहिठाउँमा परिचालन गर्नसक्नपर्ने बताउनुभयो । उहाँले युवाहरुको सिप,दक्षता र क्षमतालाई हेरेर ब्यबशायिक बन्न उहाँले सरकारले महत्वपुर्ण भूमिका निर्वाह गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

पूर्व मन्त्री समेत रहेका तामाङले नेपालमै रोजगारिको थुप्रै सम्भावना हुँदाहुँदै पनि लगानी गर्ननसकेर लाखौं युवाहरु विदेशिनु परेको उल्लेख गर्दै अब सरकारले लगानीको वातावरण सिर्जना गरेर युवाहरुलाई विदेश पलायन हुनबाट रोक्नपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

काठमाडौं महानगरपालिकाले गर्यो तीन हजार बढी कुकुरको बन्ध्याकरण

काठमाडौं- काठमाडौं महानगरपालिकाले विगत दुई महिनाको अवधिमा तीन हजार चार सय ६९ सामुदायिक कुकुरको

त्रिभुवन विमानस्थलबाट १४ किलो अवैध सुन बरामद

काठमाडौँ ।भन्सार कार्यालयले त्रिभुवन विमानस्थलबाट बिहीबार राति १४ किलो सुनसहित एक जनालाई पक्राउ

सुख्खा बन्दरगाह भन्सारका शंकास्पद ३९१ कन्टेनरको भौतिक परीक्षण गरिने

काठमाडौं । वीरगञ्ज सुख्खा बन्दरगाह भन्सारमा अवैध रुपमा आएर बसेका ३९१ कन्टेनरको भौतिक

सतुंगलमा भन्सार छलेर ल्याएको १८ हजार ८५० केजी चिनी बरामद

काठमाडौँ । काठमाडौँको सतुंगलमा भन्सार छलेर ल्याएको चिनी फेला परेको छ । वाणिज्य,

 सामाजिक सञ्जालमा हामी