रिटर्नी फेडेरेसनको जिल्ला अध्यक्षमा श्रीकृष्णमेलम्ची / रिटर्नी फेडेरेसन नेपाल बाग्मती प्रदेश कमिटिको आयोजनामा आज मेलम्चीमा सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको प्रथम जिल्ला भेला सम्पन्न भएको छ । भेलाले श्रीकृष्ण श्रेष्ठको संयोजकत्वमा २१ सदस्सीय कमिटि निमार्ण गरेको रिर्टनीका अध्यक्ष श्रीकृष्ण श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै संघिय सांसद शेरबहादुर तामाङले विदेशबाट फर्किएका युवाशक्तिलाई सहिठाउँमा परिचालन गर्नसक्नपर्ने बताउनुभयो । उहाँले युवाहरुको सिप,दक्षता र क्षमतालाई हेरेर ब्यबशायिक बन्न उहाँले सरकारले महत्वपुर्ण भूमिका निर्वाह गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

पूर्व मन्त्री समेत रहेका तामाङले नेपालमै रोजगारिको थुप्रै सम्भावना हुँदाहुँदै पनि लगानी गर्ननसकेर लाखौं युवाहरु विदेशिनु परेको उल्लेख गर्दै अब सरकारले लगानीको वातावरण सिर्जना गरेर युवाहरुलाई विदेश पलायन हुनबाट रोक्नपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय