केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमामछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक गोल भने आत्मघाती गोल रहेको हाे । खेलकाे पाँचौं मिनेटमा चिजोबाले सनिशको क्रसमा हेडर मार्फत गोल गर्दै अग्रता दिलाए । छैठौं मिनेटमा मछिन्द्रले अग्रता दोब्बर बनायो । चिजोबाको पासमा स्टेफन बिनोङको प्रहार पुलिस गोलरक्षक शत्रुघन चौधरीको सिधै गएपनि बल उनले बचाउन नसक्दा गोल हुन पुग्यो । ११औं मिनेटमा मछिन्द्रले तेस्रो गोल गर्यो । चिजोबाले बक्स भित्रबाट गरेको प्रहार शत्रुघनले बचाउन सकेनन् ।

३८औं मिनेटमा मछिन्द्रले चौथो गोल गर्यो । दशरथ गिरीले क्लियर गर्न खोजेको बल रामचन्द्र वाजीलाई लागेर आत्मघाती गोल भएको थियो । खेलको अन्तिम समयमा मछिन्द्रका ओमोलाजा करिमले रातो कार्ड खाएपछि मछिन्द्र दश जनामा सिमित भएको थियो ।

मछिन्द्रले अब सेमिफाइनलमा भारतीय टोली मानेभञ्ज्याङ एफसी विरुद्ध बिहीबार ३ बजे दशरथ रंगशालामा खेल्ने छ । अर्को सेमीफाइनल न्यू रोड टिम र जावलाखेल एफसी बीच हुनेछ ।  प्रतियोगिताको विजेताले ११ लाख रुपैयाँ र दोस्रो हुने टोलीले ५ लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगिता सर्वोत्कृष्ट खेलाडीले १ लाख, उत्कृष्ट गोलरक्षक, गोलकर्ता र उदीयमान खेलाडीले समान ५० हजार रुपैयाँ पाउनेछन् ।

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

महावीर पुनसँग गरेको सम्झौता सरकारले कार्यान्वयन गराेस्, पुस्तक पनि किनिदियाेस् : ईश्वरी घर्ती

काठमाडौं । नेकपा एमालेकी सांसद् ईश्वरी घर्तीले अभियन्ता वैज्ञानिक डा. महावीर पुनसँग गरेकाे

यस्ता छन् ढाड दुख्ने समस्याबाट छुटकारा पाउने घरेलु उपायहरु

एकै ठाउँमा लामो समयसम्म बसिरहने, लामो समयसम्म कम्प्युटरमा काम गर्ने, व्यायाम नगर्ने जस्ता

भ्रष्टाचार मुद्दामा पूर्वडीआईजी शाहलाई ३ वर्ष कैद र १६ लाखभन्दा बढी जरिवाना

काठमाडौँ । भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले नेपाल प्रहरीका पूर्वडीआईजी महेश विक्रम शाहलाई ३

 सामाजिक सञ्जालमा हामी