बागमती प्रदेश स्तरीय रेफ्री प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्नबागमती प्रदेश स्तरीय सात दिने रेफ्री प्रशिक्षण कार्यक्रम  हेटौडामा सम्पन्न भएको छ।

बाहमती प्रदेश खेलकुद बिकास परिषदको प्रायोजनमा र अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाको प्राविधिक सहयोगमा, मकवानपुर जिल्ला फुटबल संघको समन्वयमा भएको ७ दिनको प्रदेश स्तरीय रेफ्री प्रशिक्षण लेभल फोर क्याटेगोरि माघ १८ गते सम्पन्न भएको छ।

बागमती प्रदेशका विभिन्न जिल्ला गरि ३५  जना सहभागी उक्त कार्यक्रममा २१ जना सफल भएका थिए ।प्रशिक्षणमा सहभागीलाई  हिजो एक कार्यक्रम विच हेटौडाउपमहानगरपालिका मेयर हरिवल महत तथा बागमती प्रदेश खेलकुद परिषदका सुर्य भन्डारि तथा जिल्ला खेलकुद परिषद मकवानपुरका अध्यक्ष सानू लामाको आतिथ्यतामा प्रमाणपत्र तथा एन्फा व्याच वितरण गरि समापन भएको थियो।

सहभागी प्रशिक्षार्थिहरुलाइ फिफा रेफ्रि तथा ईन्स्ट्रक्टरहरु लव खत्रि ,शैलेश जोशि, कल्पना शर्मा ,रोजिन श्रेष्ठ र गजेन्द्र श्रेष्ठले प्रशिक्षण दिएका थिए।जिल्ला फुटवल सघ मकवानपुरका अध्यक्ष टीका लामाको अध्यक्षतामा कार्यक्रम समापन भयको थियो।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय