बागमती प्रदेश स्तरीय रेफ्री प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्नबागमती प्रदेश स्तरीय सात दिने रेफ्री प्रशिक्षण कार्यक्रम  हेटौडामा सम्पन्न भएको छ।

बाहमती प्रदेश खेलकुद बिकास परिषदको प्रायोजनमा र अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाको प्राविधिक सहयोगमा, मकवानपुर जिल्ला फुटबल संघको समन्वयमा भएको ७ दिनको प्रदेश स्तरीय रेफ्री प्रशिक्षण लेभल फोर क्याटेगोरि माघ १८ गते सम्पन्न भएको छ।

बागमती प्रदेशका विभिन्न जिल्ला गरि ३५  जना सहभागी उक्त कार्यक्रममा २१ जना सफल भएका थिए ।प्रशिक्षणमा सहभागीलाई  हिजो एक कार्यक्रम विच हेटौडाउपमहानगरपालिका मेयर हरिवल महत तथा बागमती प्रदेश खेलकुद परिषदका सुर्य भन्डारि तथा जिल्ला खेलकुद परिषद मकवानपुरका अध्यक्ष सानू लामाको आतिथ्यतामा प्रमाणपत्र तथा एन्फा व्याच वितरण गरि समापन भएको थियो।

सहभागी प्रशिक्षार्थिहरुलाइ फिफा रेफ्रि तथा ईन्स्ट्रक्टरहरु लव खत्रि ,शैलेश जोशि, कल्पना शर्मा ,रोजिन श्रेष्ठ र गजेन्द्र श्रेष्ठले प्रशिक्षण दिएका थिए।जिल्ला फुटवल सघ मकवानपुरका अध्यक्ष टीका लामाको अध्यक्षतामा कार्यक्रम समापन भयको थियो।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी