प्रचण्ड-माधव पक्षको काठमाडौं मा बिशाल प्रर्दशनकाठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रचण्ड माधव पक्षले आज काठमाडौं मा बिशाल प्रर्दशन गरेको छ । उक्त समुह प्रतिनिधिसभा विघटन लाई असंवैधानिक एवम् प्रतिगामी कदम भन्दै पुष ६ देखि आन्दोलन मा रहेको छ ।

आज काठमाडौंमा आयोजित विरोध सभामा दुइ लाख मान्छे उतारेको उक्त पार्टीले दाबी गरेको छ । आज को कार्यक्रमलाई पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’,माधवकुमार नेपाल,झलनाथ खनाल,नारायणकाजी श्रेष्ठ,रघु पन्त,देव गरुङ,जनार्दन शर्मा,सन्तकुमार चौधरी,रामचन्द्र झा,रामकुमारी झॉक्री,महफुज अन्सारी,भानुभक्त जोशी,अमृता थापा र अञ्जना विशंखेले सम्बोधन गरेका थिए भने भने सञ्चालन नेता लीलामणि पोखरेलले गरेका थिए ।

विरोध सभामा वक्ता हरु ले आफ्नो पक्षमा अदालत र निर्वाचन आयोगले फैसला गर्ने दावी गरे ।

 

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय