एकताको वातावरण यही घटनाले बिथोलिने खतरा : नेता रिजालजेष्ठ ६,काठमाडौं ।नेकपा एमालेका नेता बिष्णु रिजालले नेकपा एमालेको बन्न लागेको एकताको वातावरण यही घटनाले बिथोलिने खतरा बढेको बताउनु भएको छ । आज राष्ट्रियसभामा भएको अन्तर्घात अनि पार्टीका उमेदवार हराइएपछि उहाको यो प्रतिक्रिया आएको हो ।

उहाँको फेसबुकमा रहेको स्टाटस :

नेकपा (एमाले) का लागि राष्ट्रियसभामा एक सिट ठूलो विषय होइन । तर, बन्न लागेको एकताको वातावरण यही घटनाले बिथोलिने खतरा बढेको छ । यही प्रकरणका कारण पार्टी एकता कार्यदलको काम प्रभावित भइसकेको छ भने नेता-कार्यकर्तामा तिक्तता थपिएको छ । पार्टीमा शक्तिशाली नेताहरूको शक्ति र सीमा सबैलाई थाहा छ र यसको थप प्रदर्शन पार्टीको हितमा छैन । घटनाक्रमहरू हेर्दा देश चुनावतिर सोझिंदै गएको छ । यस्तो वेलामा आपसमा आरोप-प्रत्यारोप गर्नु र ‘काशी जान कुतीको बाटो’ रोज्नुको साटो खुलस्त कुरा गरेर एकता छिटो टुंग्याउनुपर्छ । नत्र यसैगरी देखा पर्ने एकपछि अर्को अड्चनहरूले एकतालाई थप जटिल बनाउने र एमालेका विरोधीहरूलाई मात्र फाइदा पुग्ने निश्चित छ ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी