मनाङ्गे वाल्मीकि बनेनन् उनको सुध्रिने छाट छैन : वचन सिंहकाठमाडौ । नेकपा एमालेका युवा नेता एवम् राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका पुर्व अध्यक्ष वचन सिंहले गण्डकी प्रदेशका मन्त्री राजिव गुरुङ उर्फ दिपक मनाङे प्रति लक्षित गर्दै सामाजिक संजालमा चर्को आलोचना गर्नु भएको छ । उहाँले मनाङेको सुध्ररने छट्काट नभएको पनि बताउनु भयो ।

उहाँले सामाजिक संजालमा लेख्नु भएको स्टाट्स :

विगत केही दिनदेखि टपरे गुन्डा दिपक मनाङ्गे उर्फ गण्डकी प्रदेशका भौतिक पुर्वाधार मन्त्री कहलिएका राजिव गुरुङले सम्माननीय प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र राष्ट्रिय खेलकुद परिषदका सदस्य सचिव रमेश सिलवालका बारेमा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रताको नमामा गुन्डा शैलीमा जे बोलिरहेका छन,निक्कै खेद्जनक छ। नामुद डाकु रत्नाकर त वाल्मीकि बने भने टोले गुन्डा मनाङ्गे पनि सुध्रिने मौका दिदै एमालेको मत लिएर गण्डकी प्रदेश सभा सदस्य बने। तर ‘१२बर्ष कुकुरको पुच्छर ढुङ्गामा बाधे पनि बाङ्गाको बाङ्गै’ भने झै, मनाङ्गे गुण्डाको सुध्रिने छाट छैन। फोहोरी संसदीय अभ्यासका कारण गण्डकी प्रदेशमा मन्त्री बनेर हौसिएका टोले गुण्डा मनाङ्गेलाई लागेको होला:-म मन्त्री भै सके, जे बोले/गरे पनि हुन्छ। मनाङ्गेलाइ स्मरण होस, कुनै बेला अफ्ताब आलम पनि यो देशको मन्त्री भएकै हुन,संजय टक्ला सान्सद भएकै हुन अन्ततोगत्वा उनिहरु आज जेलको चिसो छिडिमा छन।
तिम्रो अभिव्यक्ति निन्दनीय र घोर आपत्तीजनक मात्र छैन स्वयं तिम्रा लागि खतराको घन्टी हो भन्ने हेक्का राख। राणा शासन,पन्चायत, शाही कु र YCL को ज्याद्वती बिरुद्ध लडेर तिनीहरुलाई धुलो चटाएको एमालेको युवा पङती तिमी जस्ता टपरे गुण्डालाइ तिम्रो औकात देखाउन एक मिनेट पनि लाग्ने छैन।
सम्माननिय प्रधानमन्त्री तथा पार्टी अध्यक्ष र खेलकुद परिषदका सदस्य-सचिब बिरुद्धको तिम्रो अभिब्यक्तिले कुनै ब्यक्ति माथिको टिप्पणी होइन हाम्रो पार्टी,बिचार र सङ्गठन माथीको अपमान र प्रहार हो जसले सिङ्गो एमाले जनहरुलाइ आक्रोशित तुल्याएको छ। ए मनाङ्गे,तिम्रो यहि ताल हो भने याद राख:-तिम्रो गर्धन समातेर कानूनी कठघराको चिसो चिडिमा तिम्रो बसाइ निस्चय छ, झण्डाबाल गाडी होइन। जेलमा बस्न झिटी-झमटा तयार गर्दै गर वा एमाले युवा पङ्तिको भाटे कारबाही खान मनस्थिति तयार पार्दै गर। कुन रोज्छौ? तिम्रो आफ्नो इच्छा।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय