झलनाथ खनालको उपचारका लागि सरकारले ३० लाख सहयोग गर्यो७ साउन, काठमाडाैँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता झलनाथ खनालको उपचारका लागि सरकारले ३० लाख रुपैयाँ निकासा गरेकाे छ । मिर्गौलाको उपचारका लागि भारतको एपोलो अस्पतालमा उपचाररत रहनुभएका खनालको उपचारका लागि सरकारले ३० लाख रूपैयाँ निकासा दिएको हो ।

एमाले नेताहरूका अनुसार खनालको मिर्गाैला पत्यारोपण गरिने तय भएको छ । खनालको दुबै मिर्गाैला बिग्रिएपछि तीन महिना अघि नै चिकित्सकले प्रत्यारोपणको सुझाव दिएका थिए । दिल्लीस्थित नेपाल दूतावासका अनुसार परराष्ट्र मन्त्रालयमार्फत ३० लाख रूपैयाँ भुक्तानी भैसकेको छ ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय