राष्ट्रिय युवा संघको खेलकुद विभागले पायो पुर्णतासाउन १०,काठमाडौ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय खेलकुद विभागले पुर्णता पाएको छ । संघको कार्यलयमा साउन आठ गते बसेको बैठकले विभागमा सदस्यहरु सिफारिस गरिएको हो।

संघका अध्यक्ष किरण पौडेलको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले उपप्रमुखमा वसन्त लामालाई सिफारिस गरेको छ । बैठकले सिफारिस गरेको नामहरु केन्द्रिय कमिटीले अनुमोदन गर्ने छ ।
खेलकुद विभागले केही समय अघि मात्र युरो र कोपा अमेरिका को अन्तिम खेल हुदा विविध कार्यक्रम आयोजना गरेको खेलकुद विभागका प्रमुख कुवेर अधिकारीले बताए। बिभागले केही समय भित्रनै विभिन्न खेल प्रतियोगिता आयोजना गर्ने पनि अधिकारीले बताए । हिजो मात्र युथ फोर्सले आयोजना गरेको कार्यक्रममा खेलकुद विभागले स्वयंसेवकको जिम्मा खेलकुद विभागले लिएको थियो ।
कोको परे खेलकुद विभागमा
विभागका प्रमुखमा स्थाइ कमिटी सदस्य रहेका कुबेर अधिकारी छन् भने उप प्रमुखमा दोलखाका वसन्त लामा छन् । सदस्यहरुमा अजय भक्त श्रेष्ठ, रन्जित क्षेत्री,निस्चल अधिकारी,खगेन्द्र थापा,माधव खड्का,सुनिल थापा,तपेन्द्र भण्डारी,वविता अधिकारी,इश्वर खड्का,सुनिल श्रेष्ठ,इश्वर रिजाल,पिन बहादुर पुन, सविन भण्डारी,जेनिस पौडेल,गणेश शर्मा,रामचन्द्र सुवेदी,विपिन सोनाम रहेका छन् ।

काठमाडौं महानगरपालिकाले गर्यो तीन हजार बढी कुकुरको बन्ध्याकरण

काठमाडौं- काठमाडौं महानगरपालिकाले विगत दुई महिनाको अवधिमा तीन हजार चार सय ६९ सामुदायिक कुकुरको

त्रिभुवन विमानस्थलबाट १४ किलो अवैध सुन बरामद

काठमाडौँ ।भन्सार कार्यालयले त्रिभुवन विमानस्थलबाट बिहीबार राति १४ किलो सुनसहित एक जनालाई पक्राउ

सुख्खा बन्दरगाह भन्सारका शंकास्पद ३९१ कन्टेनरको भौतिक परीक्षण गरिने

काठमाडौं । वीरगञ्ज सुख्खा बन्दरगाह भन्सारमा अवैध रुपमा आएर बसेका ३९१ कन्टेनरको भौतिक

सतुंगलमा भन्सार छलेर ल्याएको १८ हजार ८५० केजी चिनी बरामद

काठमाडौँ । काठमाडौँको सतुंगलमा भन्सार छलेर ल्याएको चिनी फेला परेको छ । वाणिज्य,

 सामाजिक सञ्जालमा हामी