राष्ट्रिय युवा संघको खेलकुद विभागले पायो पुर्णतासाउन १०,काठमाडौ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय खेलकुद विभागले पुर्णता पाएको छ । संघको कार्यलयमा साउन आठ गते बसेको बैठकले विभागमा सदस्यहरु सिफारिस गरिएको हो।

संघका अध्यक्ष किरण पौडेलको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले उपप्रमुखमा वसन्त लामालाई सिफारिस गरेको छ । बैठकले सिफारिस गरेको नामहरु केन्द्रिय कमिटीले अनुमोदन गर्ने छ ।
खेलकुद विभागले केही समय अघि मात्र युरो र कोपा अमेरिका को अन्तिम खेल हुदा विविध कार्यक्रम आयोजना गरेको खेलकुद विभागका प्रमुख कुवेर अधिकारीले बताए। बिभागले केही समय भित्रनै विभिन्न खेल प्रतियोगिता आयोजना गर्ने पनि अधिकारीले बताए । हिजो मात्र युथ फोर्सले आयोजना गरेको कार्यक्रममा खेलकुद विभागले स्वयंसेवकको जिम्मा खेलकुद विभागले लिएको थियो ।
कोको परे खेलकुद विभागमा
विभागका प्रमुखमा स्थाइ कमिटी सदस्य रहेका कुबेर अधिकारी छन् भने उप प्रमुखमा दोलखाका वसन्त लामा छन् । सदस्यहरुमा अजय भक्त श्रेष्ठ, रन्जित क्षेत्री,निस्चल अधिकारी,खगेन्द्र थापा,माधव खड्का,सुनिल थापा,तपेन्द्र भण्डारी,वविता अधिकारी,इश्वर खड्का,सुनिल श्रेष्ठ,इश्वर रिजाल,पिन बहादुर पुन, सविन भण्डारी,जेनिस पौडेल,गणेश शर्मा,रामचन्द्र सुवेदी,विपिन सोनाम रहेका छन् ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी