राष्ट्रिय युवा संघको खेलकुद विभागले पायो पुर्णतासाउन १०,काठमाडौ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय खेलकुद विभागले पुर्णता पाएको छ । संघको कार्यलयमा साउन आठ गते बसेको बैठकले विभागमा सदस्यहरु सिफारिस गरिएको हो।

संघका अध्यक्ष किरण पौडेलको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले उपप्रमुखमा वसन्त लामालाई सिफारिस गरेको छ । बैठकले सिफारिस गरेको नामहरु केन्द्रिय कमिटीले अनुमोदन गर्ने छ ।
खेलकुद विभागले केही समय अघि मात्र युरो र कोपा अमेरिका को अन्तिम खेल हुदा विविध कार्यक्रम आयोजना गरेको खेलकुद विभागका प्रमुख कुवेर अधिकारीले बताए। बिभागले केही समय भित्रनै विभिन्न खेल प्रतियोगिता आयोजना गर्ने पनि अधिकारीले बताए । हिजो मात्र युथ फोर्सले आयोजना गरेको कार्यक्रममा खेलकुद विभागले स्वयंसेवकको जिम्मा खेलकुद विभागले लिएको थियो ।
कोको परे खेलकुद विभागमा
विभागका प्रमुखमा स्थाइ कमिटी सदस्य रहेका कुबेर अधिकारी छन् भने उप प्रमुखमा दोलखाका वसन्त लामा छन् । सदस्यहरुमा अजय भक्त श्रेष्ठ, रन्जित क्षेत्री,निस्चल अधिकारी,खगेन्द्र थापा,माधव खड्का,सुनिल थापा,तपेन्द्र भण्डारी,वविता अधिकारी,इश्वर खड्का,सुनिल श्रेष्ठ,इश्वर रिजाल,पिन बहादुर पुन, सविन भण्डारी,जेनिस पौडेल,गणेश शर्मा,रामचन्द्र सुवेदी,विपिन सोनाम रहेका छन् ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय