भीमदत्तमा जोखिम रहेका परिवारको उद्धार,जनप्रतिनिधिहरु आफै खटिएकार्तिक ३, महेन्द्रनगर। गत केहि दिन देखि परेको अविरल वर्षाको कारण देशको धेरै स्थान डुवानमा परेको छ । कति ठाउमा बाढी र कतै धनजनको क्षेती भएको छ ।
महेन्द्रनगरको भीमदत्त नगरपालिका वडा न. ११, १२, १३ अविरल वर्साका कारण महाकाली नदिमा पानीको वहाव बढे संगै बाढीका कारण घर डुबानमा परेको स्थानबाट नेपाल प्रहरी, नगर प्रहरीको सहयोगमा उद्दार गर्दै नगरपालिकाको साधन प्रयोग गरि अन्यत्र सुरक्षित स्थानमा सारिएको छ ।

बाढीबाट घर डुबानमा परेका र उच्च जोखिम रहेका परिवारहरुलाइ जनता आधारभुत विधालय, पुर्णा माध्यमिक विधालय, भागरथी आधारभुत विधालय, सिद्धनाथ माध्यमिक विधालयमा राखिएको छ । विधालयमा राखिएका पीडित परिवारहरुका लागि नगरपालिकाको तर्फबाट आवश्यक खाद्यान्नको व्यवस्था गरिएको छ । उद्दार कार्यमा माननीय डा. दीपक प्रकाश भट्ट, माननीय निरु पाल, नगर प्रमुख सुरेन्द्र विस्ट लगाएतका जनप्रतिनिधिहरु खटिएका छन् ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

टेरामक्सबारे मुद्दा चलाउदै अख्तियारः तानिएलान् ज्ञानेन्द्र कार्की, मोहन बस्नेत र गोकुल बास्कोटा ?

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख प्रेम राईले टेरामक्स खरिदमा भएको भ्रष्टाचार

 सामाजिक सञ्जालमा हामी