भीमदत्तमा जोखिम रहेका परिवारको उद्धार,जनप्रतिनिधिहरु आफै खटिएकार्तिक ३, महेन्द्रनगर। गत केहि दिन देखि परेको अविरल वर्षाको कारण देशको धेरै स्थान डुवानमा परेको छ । कति ठाउमा बाढी र कतै धनजनको क्षेती भएको छ ।
महेन्द्रनगरको भीमदत्त नगरपालिका वडा न. ११, १२, १३ अविरल वर्साका कारण महाकाली नदिमा पानीको वहाव बढे संगै बाढीका कारण घर डुबानमा परेको स्थानबाट नेपाल प्रहरी, नगर प्रहरीको सहयोगमा उद्दार गर्दै नगरपालिकाको साधन प्रयोग गरि अन्यत्र सुरक्षित स्थानमा सारिएको छ ।

बाढीबाट घर डुबानमा परेका र उच्च जोखिम रहेका परिवारहरुलाइ जनता आधारभुत विधालय, पुर्णा माध्यमिक विधालय, भागरथी आधारभुत विधालय, सिद्धनाथ माध्यमिक विधालयमा राखिएको छ । विधालयमा राखिएका पीडित परिवारहरुका लागि नगरपालिकाको तर्फबाट आवश्यक खाद्यान्नको व्यवस्था गरिएको छ । उद्दार कार्यमा माननीय डा. दीपक प्रकाश भट्ट, माननीय निरु पाल, नगर प्रमुख सुरेन्द्र विस्ट लगाएतका जनप्रतिनिधिहरु खटिएका छन् ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय