युवा संघले माग्यो खोप चोरीबारे जानकारीकाठमाडौ ।  युवा संघ नेपालको केन्द्रीय स्वास्थ्य विभागले स्वास्थ्य सेवा विभागसँग’खोप चोरी प्रकरण’माथि भइरहेको छानविन प्रक्रियाबारे जानकारी माग गरेको छ । यसअघि ‘खोप चोरी प्रकरण’मा संलग्न व्यक्तिहरूमाथि छनविनको माख्दै अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा मुद्धा दर्ता गरेको संघले आइतबार बिहान टेकुस्थित स्वास्थ्य सेवा विभागको कार्यालय पुगेर छानविन प्रक्रियाबारे जानकारी माग गरेको हो ।

छानविन प्रक्रियाबारे जानका लिँदै संघका केन्द्रीय प्रचार विभाग प्रमुख महाराज गुरुङले २४ लाख खोप स्वास्थ्य मन्त्रलायले गायब पारेको जानकारी दिए । उनले स्वास्थ्यमन्त्री विरोध खतिवडाको राजीनामाको माग गर्दै संघ निरन्तर आन्दोलनमै रहेको जानकारीसमेत दिए । यस्तै संघले आइतवार स्वास्थ्य सेवा विभागमा २४ लाख खोप हराएको भन्दै त्यसको स्रोत माग गरेको छ ।

प्रचार विभाग प्रमुख गुरुङका अनुसार २४ लाख खोप हराएको भएपनि आइतबार स्वास्थ्य सेवा विभागले हराएका सबै खोपको विवरण दिन नसकेको हो । उनले खोपको विषयसँगै संघले विभिन्न विषयमा आवाज उठाइरहेको र आन्दोलनका कार्यक्रमहरू जारी रहेको जानकारी दिए ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय