काठमाडौं महानगर वडा १० को अध्यक्षमा अशोक कार्कीको नाम सिफारिसकाठमाडौं । नेकपा एमालेले आसन्न स्थानीय चुनावको लागि काठमाडौं महानगरपालिका वडा १० को वडा अध्यक्षको लागि अशोक कार्कीको नाम सर्वसम्मतले प्रस्ताव गरेको छ । चैत २८ गते बसेको वडाको वैठकले नाम सर्वसम्मतको साथ जिल्ला कमिटिलाइ सिफारिस गरेको हो ।

एमालेले कार्कीको साथै सदस्यहरुमा लक्ष्मीनारायण महर्जन,किशोर थापा,प्रभा मैनाली र निर्मला परियारको नाम प्रस्ताव गरेको हो । यस वडामा बिगतमा चुनाव जितेको काँग्रेसले भने उमेदवार टुंग्याउन सकेको छैन । गत २०७४ मा भएको स्थानीय निकायको चुनावमा काँग्रेसका रामकुमार केसी वडा अध्यक्षमा बिजय भएका थिए ।काँग्रेसमा आकांक्षि धेरै भएकाले टुंगिएको छैन । उता गठबन्धन गर्ने भनेर केन्द्रमा सहमति गरेको नेकपा माओवादी केन्द्रले भने वडाको अध्यक्षमा देवेन्द्रकुमार देउजालाइ सिफारिस गरिसकेको छ ।

आउदै गरेको स्थानीय निकायको चुनावलाइ केन्द्रित गरेरा राजनीतिक दलहरुले सङ्गठनको कामहरु व्यापक बनाएका छन् ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

 सामाजिक सञ्जालमा हामी