कांग्रेस सिन्धुपाल्चोकमा पहिरो, जय बहादुर लामा सहित दर्जनौं एमालेमा प्रवेशकाठमाडौ । नेपाली कांग्रेस सिन्धुपाल्चोकका नेता जय बहादुर लामाले नेपाली कांग्रेस परित्याग गरि नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् । काठमाडौ आज आयोजित एक कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका नेताहरु नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेका हुन् । लामा कांग्रेस बाट जुगल गाउँपालिका प्रमुखको लागी दाबी गरिरहेका थिए ।

नेकपा एमाले प्रवेश गर्नेमा जुगल गाउँपालिकामा नेताहरु धेरै रहेका छन् । प्रवेशगर्ने हरुमा नविन्द्र कुमार योन्जन,सुवास लामा, पासाङ लामा, समीर योन्जन, जंग बहादुर तामाङ , विनोद तामाङ , सुरेन विक्रम योन्जन लगाएतका नेताहरु रहेका छन् । त्यसै गरि जुगल ५ का वडा अध्यक्ष सनत अधिकारी र जसपाका पुर्व जिल्ला सभापति जीवन तामाङ समेतले नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् ।

काठमाडौं महानगरपालिकाले गर्यो तीन हजार बढी कुकुरको बन्ध्याकरण

काठमाडौं- काठमाडौं महानगरपालिकाले विगत दुई महिनाको अवधिमा तीन हजार चार सय ६९ सामुदायिक कुकुरको

त्रिभुवन विमानस्थलबाट १४ किलो अवैध सुन बरामद

काठमाडौँ ।भन्सार कार्यालयले त्रिभुवन विमानस्थलबाट बिहीबार राति १४ किलो सुनसहित एक जनालाई पक्राउ

सुख्खा बन्दरगाह भन्सारका शंकास्पद ३९१ कन्टेनरको भौतिक परीक्षण गरिने

काठमाडौं । वीरगञ्ज सुख्खा बन्दरगाह भन्सारमा अवैध रुपमा आएर बसेका ३९१ कन्टेनरको भौतिक

सतुंगलमा भन्सार छलेर ल्याएको १८ हजार ८५० केजी चिनी बरामद

काठमाडौँ । काठमाडौँको सतुंगलमा भन्सार छलेर ल्याएको चिनी फेला परेको छ । वाणिज्य,

 सामाजिक सञ्जालमा हामी