कांग्रेस सिन्धुपाल्चोकमा पहिरो, जय बहादुर लामा सहित दर्जनौं एमालेमा प्रवेशकाठमाडौ । नेपाली कांग्रेस सिन्धुपाल्चोकका नेता जय बहादुर लामाले नेपाली कांग्रेस परित्याग गरि नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् । काठमाडौ आज आयोजित एक कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका नेताहरु नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेका हुन् । लामा कांग्रेस बाट जुगल गाउँपालिका प्रमुखको लागी दाबी गरिरहेका थिए ।

नेकपा एमाले प्रवेश गर्नेमा जुगल गाउँपालिकामा नेताहरु धेरै रहेका छन् । प्रवेशगर्ने हरुमा नविन्द्र कुमार योन्जन,सुवास लामा, पासाङ लामा, समीर योन्जन, जंग बहादुर तामाङ , विनोद तामाङ , सुरेन विक्रम योन्जन लगाएतका नेताहरु रहेका छन् । त्यसै गरि जुगल ५ का वडा अध्यक्ष सनत अधिकारी र जसपाका पुर्व जिल्ला सभापति जीवन तामाङ समेतले नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय