कांग्रेस सिन्धुपाल्चोकमा पहिरो, जय बहादुर लामा सहित दर्जनौं एमालेमा प्रवेशकाठमाडौ । नेपाली कांग्रेस सिन्धुपाल्चोकका नेता जय बहादुर लामाले नेपाली कांग्रेस परित्याग गरि नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् । काठमाडौ आज आयोजित एक कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका नेताहरु नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेका हुन् । लामा कांग्रेस बाट जुगल गाउँपालिका प्रमुखको लागी दाबी गरिरहेका थिए ।

नेकपा एमाले प्रवेश गर्नेमा जुगल गाउँपालिकामा नेताहरु धेरै रहेका छन् । प्रवेशगर्ने हरुमा नविन्द्र कुमार योन्जन,सुवास लामा, पासाङ लामा, समीर योन्जन, जंग बहादुर तामाङ , विनोद तामाङ , सुरेन विक्रम योन्जन लगाएतका नेताहरु रहेका छन् । त्यसै गरि जुगल ५ का वडा अध्यक्ष सनत अधिकारी र जसपाका पुर्व जिल्ला सभापति जीवन तामाङ समेतले नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

 सामाजिक सञ्जालमा हामी