स्थानीय तह निर्वाचनमा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई सम्मान तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न 

नेकपा एमाले मेलम्ची नगर कमिटीले स्थानीय तह निर्वाचनमा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई बधाई सम्मान तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम गरेको छ । नगर कमिटिका अध्यक्ष बिजय कृष्ण श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नेकपा एमालेका स्थाइ कमिटि सदस्य शेर बहादुर तामाङ, केन्द्रिय सदस्य सरेश , अनुशासन आयोगका सदस्य डम्बर अर्याल , धर्मकृष्ण श्रेष्ठ लगायतले जनप्रतिनिधि तथा एमालेका नेता कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण दिनुभएको थियो ।

May be an image of 5 people, people standing and indoor

कार्यक्रममा प्रमुख तामाङले मंसिर ४ को निर्वाचनमा डटेर लाग्न निर्देशन दिनुभयो । उहाँले स्थानिय तहमा अपेक्षकृत नतिजा आउन नसकेको भन्दै आउँदो चुनावमा नतिजा देखिने गरि खट्न आग्रह गर्नुभयो । उहाँले पार्टि भित्रै अन्र्तघातको कुरा निस्किएको भन्दै त्यसो नगर्न समेत चेतावनी दिनुभएको छ ।

May be an image of 4 people, people sitting and indoor

त्यस्तै कार्यक्रममा सरेश नेपालले पार्टिको एजेण्डा बोकेर गाउँ गाउँमा केन्द्रित हुन नेता तथा कार्यकर्तालाई निर्देशन दिनुभयो । उहाँले जनताहरु सुर्य चिन्हमा मतदान गर्न आतुर रहेको उल्लेख गर्दै गठबन्धन विरुद्ध डटेर सामना गर्न एमाले तयार रहेको बताउनुभयो । कार्यक्रममा सैलुङ गाउँपालिका निवर्तमान अध्यक्ष भरत दुलाल लगायतको उपस्थिति रहेको नगर कमिटि सचिव शालिकराम अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय