स्थानीय तह निर्वाचनमा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई सम्मान तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न 

नेकपा एमाले मेलम्ची नगर कमिटीले स्थानीय तह निर्वाचनमा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई बधाई सम्मान तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम गरेको छ । नगर कमिटिका अध्यक्ष बिजय कृष्ण श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नेकपा एमालेका स्थाइ कमिटि सदस्य शेर बहादुर तामाङ, केन्द्रिय सदस्य सरेश , अनुशासन आयोगका सदस्य डम्बर अर्याल , धर्मकृष्ण श्रेष्ठ लगायतले जनप्रतिनिधि तथा एमालेका नेता कार्यकर्तालाई प्रशिक्षण दिनुभएको थियो ।

May be an image of 5 people, people standing and indoor

कार्यक्रममा प्रमुख तामाङले मंसिर ४ को निर्वाचनमा डटेर लाग्न निर्देशन दिनुभयो । उहाँले स्थानिय तहमा अपेक्षकृत नतिजा आउन नसकेको भन्दै आउँदो चुनावमा नतिजा देखिने गरि खट्न आग्रह गर्नुभयो । उहाँले पार्टि भित्रै अन्र्तघातको कुरा निस्किएको भन्दै त्यसो नगर्न समेत चेतावनी दिनुभएको छ ।

May be an image of 4 people, people sitting and indoor

त्यस्तै कार्यक्रममा सरेश नेपालले पार्टिको एजेण्डा बोकेर गाउँ गाउँमा केन्द्रित हुन नेता तथा कार्यकर्तालाई निर्देशन दिनुभयो । उहाँले जनताहरु सुर्य चिन्हमा मतदान गर्न आतुर रहेको उल्लेख गर्दै गठबन्धन विरुद्ध डटेर सामना गर्न एमाले तयार रहेको बताउनुभयो । कार्यक्रममा सैलुङ गाउँपालिका निवर्तमान अध्यक्ष भरत दुलाल लगायतको उपस्थिति रहेको नगर कमिटि सचिव शालिकराम अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी