गोकुल बाँस्कोटाको व्यङ्ग्य : ‘तिहुनलाई तेल छैन , घस्नलाई घ्यू ! ’काठमाडौं । नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य एवं सघीय सभासद् गोकुल प्रसाद बाँस्कोटाले कर्मचारीमाथि गरिएको असमान तलब वितरणप्रति असन्तुष्टि व्यक्त गर्नुभएको छ ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेख्दै बास्कोटाले समाजवादी सिद्धान्त अनुसार तलब असमान वृद्धि गर्ने भने साना कर्मचारीलाई बढी र ठुला कर्मचारीलाई कम  गर्नुपर्ने उल्लेख गर्नुभएके हो । ठुला कर्मचारीहरूको सेवा सुविधा सुरुमै बढी हुनेर आवश्यकता सानाको पनि उहीँ हुने हुँदा तलका कर्मचारीलाई तलबवृद्धि गर्नू पर्नेमा उल्टो गरिएको उहाँले उल्लेख गर्नुभएको हो । उहाँले तलब वृद्धिप्रति असन्तुष्टी व्यक्त गर्दै ‘तिहुनलाई तेल छैन, घस्नलाई घ्यू !’ भन्दै व्यङ्ग्य गर्नुभएको हो ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

महावीर पुनसँग गरेको सम्झौता सरकारले कार्यान्वयन गराेस्, पुस्तक पनि किनिदियाेस् : ईश्वरी घर्ती

काठमाडौं । नेकपा एमालेकी सांसद् ईश्वरी घर्तीले अभियन्ता वैज्ञानिक डा. महावीर पुनसँग गरेकाे

बरहथवा घटना : जयशंकरको शव तीन दिनदेखि घटनास्थलमै

सर्लाही । सर्लाहीको बरहथवामा प्रहरीले चलाएको गोली लागेर मृत्यु भएका जयशंकर साहको शव

राष्ट्रियसभा निर्वाचनका लाजि आज मतदाता नामावली प्रकाशन हुँदै

काठमाडौं । राष्ट्रियसभा सदस्य निर्वाचनका लागि आज मतदाता नामावली प्रकाशन गरिनेछ । निर्वाचन आयोगका

 सामाजिक सञ्जालमा हामी