गोकुल बाँस्कोटाको व्यङ्ग्य : ‘तिहुनलाई तेल छैन , घस्नलाई घ्यू ! ’काठमाडौं । नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य एवं सघीय सभासद् गोकुल प्रसाद बाँस्कोटाले कर्मचारीमाथि गरिएको असमान तलब वितरणप्रति असन्तुष्टि व्यक्त गर्नुभएको छ ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेख्दै बास्कोटाले समाजवादी सिद्धान्त अनुसार तलब असमान वृद्धि गर्ने भने साना कर्मचारीलाई बढी र ठुला कर्मचारीलाई कम  गर्नुपर्ने उल्लेख गर्नुभएके हो । ठुला कर्मचारीहरूको सेवा सुविधा सुरुमै बढी हुनेर आवश्यकता सानाको पनि उहीँ हुने हुँदा तलका कर्मचारीलाई तलबवृद्धि गर्नू पर्नेमा उल्टो गरिएको उहाँले उल्लेख गर्नुभएको हो । उहाँले तलब वृद्धिप्रति असन्तुष्टी व्यक्त गर्दै ‘तिहुनलाई तेल छैन, घस्नलाई घ्यू !’ भन्दै व्यङ्ग्य गर्नुभएको हो ।

माधव नेपाललाई अर्को धक्क: कृष्णहरिले छोडे एस

काठमाडौ । काठमाडौको कागेश्वरी मनोहराका निवर्तमान मेयर कृष्ण हरि केसीले नेकपा (एकृकित समाजवादी)

राष्ट्रपतिको कदमको युवा संघद्वारा स्वागत (फोटोफिचर)

असोज ५, काठमाडौं । संसदबाट दोस्रो पटक पारित गरी प्रमाणीकरण गर्न राष्ट्रपति समक्ष

राष्ट्रपतिको कदम संवैधानिक व्यवस्था माथि नै प्रहार : गठबन्धन

काठमाडौं, ५ असोज । राष्ट्रपति विद्यादेवि भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेर संवैधानिक व्यवस्था

राष्ट्रपतिलाई संविधान उलङ्घन गर्ने छुट छैन – नारायणकाजी श्रेष्ठ

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रका नेता नरायणकाजी श्रेष्ठले राष्ट्रपतिलाई संविधानको उलङ्घन गर्ने छुट नभएको