आगामी निर्वाचनमा एमाले दुई तिहाई सिट नजिते म राजनीतिबाटै सन्यास लिन्छु : खगराज अधिकारीकाठमाडौँ / नेकपा (एमाले) का नेता तथा पूर्व गृहमन्त्री खगराज अधिकारीले आगामी निर्वाचनमा एमाले एक्लैले दुई तिहाई बहुमत ल्याउने दाबी गर्नु भयो ।

बिहीबार काठमाडौँमा भएको साक्षात्कारमा बोल्दै उहाँले सङ्घ र प्रदेशको निर्वाचनमा एमाले एक्लैले दुई तिहाई बहुमत ल्याउने बताउनु भयो । त्यसरी लड्दा एमालेले दुई तिहाइ नल्याए आफू राजनीतिबाटै संन्यास लिन तयार रहेको घोषणा गर्नु भयो ।

उहाँले भन्नुभयो, ‘एक्ला एक्लै लडे काँग्रेसले एक सिट पनि जित्दैन । अब काँग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो । काँग्रेस एक्लै लड्न आओस्, हामी दुई तिहाइभन्दा बढी सिटमा जित्छौँ । यदि हामीले दुई तिहाई भन्दा बढी सिट जितेनौँ भने म राजनीति छोडिदिन्छु ।’

अहिलेको पाँचदलीय गठबन्धन सरकारका कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको छ । ‘पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यको कुरा गर्दा, घटाउनुपर्ने बेलामा १५, १५ दिनमा मूल्य समायोजन हुनुपर्नेमा अहिलेसम्म गरेको छैन । यसले प्रत्यक्ष रूपमा जनता महँगीको मारमा परेका छन् । उहाँले भन्नुभयो ।

उहाँले देशको परराष्ट्र नीतिमा अहिले गम्भीर चूनौति खडा भएको बताउनु भयो।

माधव नेपाललाई अर्को धक्क: कृष्णहरिले छोडे एस

काठमाडौ । काठमाडौको कागेश्वरी मनोहराका निवर्तमान मेयर कृष्ण हरि केसीले नेकपा (एकृकित समाजवादी)

राष्ट्रपतिको कदमको युवा संघद्वारा स्वागत (फोटोफिचर)

असोज ५, काठमाडौं । संसदबाट दोस्रो पटक पारित गरी प्रमाणीकरण गर्न राष्ट्रपति समक्ष

राष्ट्रपतिको कदम संवैधानिक व्यवस्था माथि नै प्रहार : गठबन्धन

काठमाडौं, ५ असोज । राष्ट्रपति विद्यादेवि भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेर संवैधानिक व्यवस्था

राष्ट्रपतिलाई संविधान उलङ्घन गर्ने छुट छैन – नारायणकाजी श्रेष्ठ

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रका नेता नरायणकाजी श्रेष्ठले राष्ट्रपतिलाई संविधानको उलङ्घन गर्ने छुट नभएको