देउवा पत्नी आरजु राणाको नाम समानुपातिकमा, प्रत्यक्ष चुनाव नलड्ने !काठमाडौं, ३ असोज । नेपाली कांग्रेसकी प्रभावशाली नेतृ डा. आरजु राणा देउवा प्रत्यक्ष चुनाव नलड्ने भएकी छिन् । पार्टीलाई उनलाई प्रतिनिधिसभामा समानुपातिकतर्फबाट उम्मेदवार बनाउनेगरि तयारी थालेको छ । यसअघि उनी कैलाली, बाग्लुङ, बर्दियालगायतका क्षेत्रबाट प्रतिनिधिसभाको लागि प्रत्यक्षतर्फ चुनाव लड्ने चर्चा थियो ।

उनले पनि कैलाली–५ बाट चुनाव लड्ने तयारी गरेकी थिईन् । पार्टीले भने उनीसहित केही शीर्ष नेताहरुलाई समानुपातिकतर्फ नाम सिफारिश गरेको छ। यसरी समानुपातिकतर्फ सहमहामन्त्रीद्वय फरमुल्लाह मन्सुर र जीवन परियारको पनि नाम सिफारिश गरिएको बुझिएको छ।

विमलेन्द्र निधि र गोपालमान श्रेष्ठले त प्रत्यक्ष चुनाव नलड्ने बताईसकेका छन् । उनीहरुको नाम पनि समानुपातिकतर्फ नै सिफारिश हुने बुझिएको छ । कांग्रेसको पदाधिकारीले समानुपातिकतर्फको नाम टुँगो लगाएको बुझिएको छ । निर्वाचन आयोगले आज साँझसम्म समानुपातिकतर्फको बन्दसूची बुझाउन समयसिमा तोकेको छ ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी