देउवा पत्नी आरजु राणाको नाम समानुपातिकमा, प्रत्यक्ष चुनाव नलड्ने !काठमाडौं, ३ असोज । नेपाली कांग्रेसकी प्रभावशाली नेतृ डा. आरजु राणा देउवा प्रत्यक्ष चुनाव नलड्ने भएकी छिन् । पार्टीलाई उनलाई प्रतिनिधिसभामा समानुपातिकतर्फबाट उम्मेदवार बनाउनेगरि तयारी थालेको छ । यसअघि उनी कैलाली, बाग्लुङ, बर्दियालगायतका क्षेत्रबाट प्रतिनिधिसभाको लागि प्रत्यक्षतर्फ चुनाव लड्ने चर्चा थियो ।

उनले पनि कैलाली–५ बाट चुनाव लड्ने तयारी गरेकी थिईन् । पार्टीले भने उनीसहित केही शीर्ष नेताहरुलाई समानुपातिकतर्फ नाम सिफारिश गरेको छ। यसरी समानुपातिकतर्फ सहमहामन्त्रीद्वय फरमुल्लाह मन्सुर र जीवन परियारको पनि नाम सिफारिश गरिएको बुझिएको छ।

विमलेन्द्र निधि र गोपालमान श्रेष्ठले त प्रत्यक्ष चुनाव नलड्ने बताईसकेका छन् । उनीहरुको नाम पनि समानुपातिकतर्फ नै सिफारिश हुने बुझिएको छ । कांग्रेसको पदाधिकारीले समानुपातिकतर्फको नाम टुँगो लगाएको बुझिएको छ । निर्वाचन आयोगले आज साँझसम्म समानुपातिकतर्फको बन्दसूची बुझाउन समयसिमा तोकेको छ ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय