संखुवासभाको नवौ अधिबेशन महेश बस्नेतको प्रमुख आतिथ्यतामा हुदैंसंखुवासभा । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल संखुवासभाको नवौ अधिबेशनको प्रमुख अथितीको रुपमा नेकपा एमालेका चर्चित युवा नेता महेश बस्नेत संखुवासभा आउने भएका छन् । नेता बस्नेतसगैं राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रिय अध्यक्ष क्षितिज थेबे, उपाध्यक्षहरु अमित लामा, रमेश तिवारी, कृष्णहरी केसी र सचिव पर्वत भण्डारी समेत को उपस्थिति रहनेछ ।

युवा अध्यक्ष ध्रुब खड्का (डीवान)का अनुसार यसै अधिबेशन सन्दर्भमा बिहिवार १० बजे तुम्लिङटारदेखि खादबारीसम्म बाईक र्याली तथा बजार परीक्रमा गर्दै उद्घाटन सत्र भने खादबारी नगरपालीकाको सभाहलमा हुने छ । उद्घाटन सत्र पश्चात् बन्द सत्र मार्फत ५१ सदस्यीय नया जुझारु कमिटी बन्ने छ ।

नया बन्ने अध्यक्ष पदमा युवामाझ चर्चित नेता हिल जोन्सोन राई र चैनपुर नगर कार्यपालिका सदस्य सुवास चाम्लिङ्ग राईले दावी गरेका छन् । साथै मादी नगरका याम लिम्बू धर्मदेवीका प्रदिप खुलाल बस्नेत, खादबारीका सुनिल श्रेष्ठ र मादीकै नवराज कडुवाल समेत आकांक्षी देखिएका छन् । तर नेता हिल जोन्सोन राई भने संखुवासभाली युवा आन्दोलन ले चिनेका क्रीयाशिल युवाहरूलाई समेटेर सर्वसहमत नेतृत्व चयन हुने मा बिस्वस्त रहेको बताएका छन् ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

टेरामक्सबारे मुद्दा चलाउदै अख्तियारः तानिएलान् ज्ञानेन्द्र कार्की, मोहन बस्नेत र गोकुल बास्कोटा ?

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख प्रेम राईले टेरामक्स खरिदमा भएको भ्रष्टाचार

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी