सुधिर शाहको नेतृत्वमा कामपा ३१ मा राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल गठनमाघ १९/काठमाडौ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल काठमाडौ महानगरपालिका वडा नं ३१ को शाखा कमिटी गठन भएको छ ।

आज ओम शान्ति चोकमा भएको कार्यक्रम बाट सुधिर शाह सर्वसम्मत रुपमा अध्यक्ष चयन भएका छन् । सुधीर शाहको संयोजकत्वमामा २५ सदस्यीय आयोजक कमिटीमा गठन भएको छ  । सुधीर शाह पार्टीको वडा ३१ कमिटीका पनि सदस्य पनि रहनु भएको छ  ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्नु हुदै प्रदेश सभा सदस्य गणेश दुलाल

कार्यक्रमलाई नेकपाका केन्द्रिय सदस्य तथा प्रदेश संसाद गणेश दुलाल, केन्द्रिय सदस्य रुप नारायण श्रेष्ठ र वडा ३१ का अध्यक्ष नारायण भण्डारीले सम्बोधन गर्नु भएको थियो  । माघ २३ काठमाडौमा हुने बृहत प्रदर्सनलाई सफल बनाउन लाग्नु पर्नेमा नेता हरु को जोड थियो ।कार्यक्रममा युवा संघका नेता अभिषेक तिवारीले सरकारले घोषणा गरेको मध्यावधि चुनाव लाई समर्थन गर्दै केपी ओली नेतृत्व को नेकपालाई बिजय गर्न लाग्नु पर्नेमा जोड दिनु भयो ।

कार्यक्रमलाई काठमाडौ क्षेत्र नं १ का अध्यक्ष अजय जंग शाहीले संचालक संचालक गर्नु भएको थियो भने क्षेत्रिय इन्चार्ज हरि श्रेष्ठको अध्यक्षतामा कार्यक्रम भएको थियो। नव गठित कमिटिका संयोजक तथा सदस्यहरु लाई अतिथिहरुले अबिर लगाएर स्वागत तथा बधाई दिनु भएको थियो ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय