बानेश्वरको रत्नराज्यमा आइसोलेसन सेन्टर संचालनमाजेष्ठ १७ । काठमाडौंको मुटु मानिने नयाँ बानेश्वरको रत्नराज्य विद्यालयमा आइसोलेसन सेन्टर संचालनमा आएको छ । काठमाडौं महानगरको वडा 10 मा पर्ने उक्त विद्यालयमा सेन्टर स्थापना गर्न प्रदेश सभा सदस्य दिपेन्द्र श्रेष्ठले महत्वपूर्ण भूमिका खेल्नु भएको हो । आइसोलेसन सेन्टर संचालनमा आएपछि बानेश्वरबासि ले समस्या भोग्नु नपर्ने स्थानीयले बताए ।

काठमाडौं महानगरपालिका वडा नम्बर १० को संरक्षण र मुख्य भूमिकामा हन्ड्रेड्स ग्रुप, नेपाल महिला एकता समाज र स्थानीय समाजसेवीहरू अनामिका अर्याल भरत ढकाल, नरेश थापा क्षेत्री लगायतको सहकार्यमा उक्त आइसोलेसन सेन्टर सञ्चालनमा आएको हो । यो आइसोलेसन वार्ड १०० ग्रुपले व्यवस्थापन गर्ने भएको छ । नेपाल महिला एकता समाजले त्यहाँ आवश्यक पर्ने ३० वटा वेड उपलब्ध गराएको छ र आवश्यकता हेरेर थप वेड दिने प्रतिबद्धता जनाएको छ । समाजले अक्सिजन सिलिन्डर मास्क, स्यानिटाइजर, स्यानिटरी प्याड लगायतको अत्यावश्यक स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराएको छ ।

रत्नराज्य आइसोलेसन सेन्टर

 

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

महावीर पुनसँग गरेको सम्झौता सरकारले कार्यान्वयन गराेस्, पुस्तक पनि किनिदियाेस् : ईश्वरी घर्ती

काठमाडौं । नेकपा एमालेकी सांसद् ईश्वरी घर्तीले अभियन्ता वैज्ञानिक डा. महावीर पुनसँग गरेकाे

यस्ता छन् ढाड दुख्ने समस्याबाट छुटकारा पाउने घरेलु उपायहरु

एकै ठाउँमा लामो समयसम्म बसिरहने, लामो समयसम्म कम्प्युटरमा काम गर्ने, व्यायाम नगर्ने जस्ता

 सामाजिक सञ्जालमा हामी