मेलम्ची हेलम्बु सडक आशिंक सञ्चालनमाकाठमाडौँ । बर्षाले अवरुद्ध मेलम्ची —हेलम्बु सडक सञ्चालनमा आएको छ । शुक्रबार रातिको बाढीले मेलम्ची —हेलम्बु सडकको ग्यालथुम ,क्युल ,सिमखेत लगायत क्षेत्रमा पहिरो तथा बाढी पस्दा यातायात तथा मानिस आवतजावतमै समस्या भएको थियो । हेलम्बुमा सबै ठाँउमा बिहानै सडक मर्मत गरिएको गाँउपालिका अध्यक्ष निमा ग्याल्जेन शेर्पाले जानकारी दिनुभयो ।

मेलम्चीको सिमखेतमा बाढीले धैरेनै क्षति गरेपछि आज मध्यान्नबाट पानी केहि कम भएर गाडी वारपार भएको नगर प्रमुख आइतमान तामाङले जानकारी दिनुभयो ।केहि बेरमा पुर्ण रुपमा सडक सञ्चालनमा आउने उहाँले बताउनुभयो । बाढीले यस क्षेत्रमा दैनिक सडक अवरुद्ध हुने गरेको छ ।

यता मेलम्ची —पाँचपोखरी सडक अवरुद्ध भएको छ । खाल्डेखोलामा सडक भासिदा यातायात अवरुद्ध भएको छ । यसले पाँचपोखरी हिडेँका यात्रुलाई समस्या भएको छ । अपरान्ह सम्म सडक सुचारु गरिने गाँउपालिकाका प्रवत्ता नारायण भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

नयाँ प्रविधिमा पुराना फिल्म

नेपालमा फिल्म निर्माण (पोष्ट प्रोडक्सन), छायाङ्कनदेखि प्रदर्शनसम्म डिजिटल प्रविधिबाट हुने गर्दछ । नेपालमा

छुट्टाछुट्टै घटनामा दुईको मृत्यु

मकवानपुरमा छुट्टाछुट्टै घटनामा दुई जनाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

सन्दीप लामिछाने एअरपोर्ट बाट पक्राउ

क्रिकेटको राष्ट्रिय टोलीका निलम्बित कप्तान सन्दीप लामिछानेलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । कतार