खुल्ला मञ्च काे मुहार फेरिदैकाठमाडौं । देशमा भएको धेरै राजनीतिक परिबर्तनको साक्षी भएको ठाउँ हो खुलामञ्च । त्यहि खुलामञ्च को जसले धेरै नेता जन्मायो । तर केहि वर्ष देखि यो ठाउँ खुल्ला छैन र अतिक्रमणमा परेको थियो । आधामा भाग आस्थाई बसपार्क बनाइएको छ भने आधामा पूर्ण निर्माण को सामग्री राखिएको थियो । यो ठाउँअहिले खुल्ला नहुदा राजनीतिक दलले गर्ने बिभिन्न कार्यक्रम हरु सडक मा हुदै आएको छ ।

मेयर को निर्देशन पनि खालि गरिदै खुलामञ्च
खुलामञ्च अतिक्रमण गरेर बनाइएका टहराहरु आज डोजर लगाएर भत्काइएको छ । काठमाडौंका मेयर बिद्या सुन्दर शाक्यले खुलामञ्च खालि गर्न निर्देशन दिएका थिए र आज बिहानै काठमाडौं महानगरपालिकाले डोजर लगाएर टहराहरु भत्काएको हो ।


खुलामञ्चमा वीर अस्पताल र दरबार हाइस्कूलको भवन पुनर्निर्माण गर्न आवश्यक निर्माण सामग्रीहरु राखिएका थिए । साथै त्यहाँ काम गर्ने केही कामदारहरु अस्थायी रुपमा टहरा बनाएर बस्दै आएका थिए । दुवै भवन निर्माण सम्पन्न भइसके पनि निर्माणकर्ताले निर्माण सामग्री र कामदारहरु हटाइएको थिएन ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

टेरामक्सबारे मुद्दा चलाउदै अख्तियारः तानिएलान् ज्ञानेन्द्र कार्की, मोहन बस्नेत र गोकुल बास्कोटा ?

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख प्रेम राईले टेरामक्स खरिदमा भएको भ्रष्टाचार

 सामाजिक सञ्जालमा हामी