खुल्ला मञ्च काे मुहार फेरिदैकाठमाडौं । देशमा भएको धेरै राजनीतिक परिबर्तनको साक्षी भएको ठाउँ हो खुलामञ्च । त्यहि खुलामञ्च को जसले धेरै नेता जन्मायो । तर केहि वर्ष देखि यो ठाउँ खुल्ला छैन र अतिक्रमणमा परेको थियो । आधामा भाग आस्थाई बसपार्क बनाइएको छ भने आधामा पूर्ण निर्माण को सामग्री राखिएको थियो । यो ठाउँअहिले खुल्ला नहुदा राजनीतिक दलले गर्ने बिभिन्न कार्यक्रम हरु सडक मा हुदै आएको छ ।

मेयर को निर्देशन पनि खालि गरिदै खुलामञ्च
खुलामञ्च अतिक्रमण गरेर बनाइएका टहराहरु आज डोजर लगाएर भत्काइएको छ । काठमाडौंका मेयर बिद्या सुन्दर शाक्यले खुलामञ्च खालि गर्न निर्देशन दिएका थिए र आज बिहानै काठमाडौं महानगरपालिकाले डोजर लगाएर टहराहरु भत्काएको हो ।


खुलामञ्चमा वीर अस्पताल र दरबार हाइस्कूलको भवन पुनर्निर्माण गर्न आवश्यक निर्माण सामग्रीहरु राखिएका थिए । साथै त्यहाँ काम गर्ने केही कामदारहरु अस्थायी रुपमा टहरा बनाएर बस्दै आएका थिए । दुवै भवन निर्माण सम्पन्न भइसके पनि निर्माणकर्ताले निर्माण सामग्री र कामदारहरु हटाइएको थिएन ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय