राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय बैठक भोलि,प्रधानमन्त्रीले उद्घाटन गर्नेकाठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा) को युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय कमिटीको बैठक भोलि काठमाडौमा हुने भएको छ ।

पार्टीमा बिभाजन भएपछि केपी ओली पक्षको युवा संघको अध्यक्षमा बचन सिंहलाई नियुक्त गरिएको छ । बचन सिंह अध्यक्ष भए पछिको यो पहिलो बैठक हो । भोलि काठमाडौमा हुने केन्द्रिय कमिटीको बैठक लाई नेकपाका पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले उद्घाटन गर्ने भताइएको छ ।
वचन सिंह नेतृत्वको युवा संघमा पुर्व माओवादी पक्षका युवा हरु लाई समेत समेटेर कमिटी बनाइएको हो । भोलि हुने बैठकमा नव मनोनीत सदस्यहरु लाई सपथ ग्रहणको कार्यक्रम पनि राखिएको महासचिव द्वारा जारी विज्ञप्तिमा बताइएको छ ।

हेर्नुस् विज्ञप्ति :

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

नयाँ प्रविधिमा पुराना फिल्म

नेपालमा फिल्म निर्माण (पोष्ट प्रोडक्सन), छायाङ्कनदेखि प्रदर्शनसम्म डिजिटल प्रविधिबाट हुने गर्दछ । नेपालमा

छुट्टाछुट्टै घटनामा दुईको मृत्यु

मकवानपुरमा छुट्टाछुट्टै घटनामा दुई जनाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

सन्दीप लामिछाने एअरपोर्ट बाट पक्राउ

क्रिकेटको राष्ट्रिय टोलीका निलम्बित कप्तान सन्दीप लामिछानेलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । कतार