राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय बैठक भोलि,प्रधानमन्त्रीले उद्घाटन गर्नेकाठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा) को युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको केन्द्रिय कमिटीको बैठक भोलि काठमाडौमा हुने भएको छ ।

पार्टीमा बिभाजन भएपछि केपी ओली पक्षको युवा संघको अध्यक्षमा बचन सिंहलाई नियुक्त गरिएको छ । बचन सिंह अध्यक्ष भए पछिको यो पहिलो बैठक हो । भोलि काठमाडौमा हुने केन्द्रिय कमिटीको बैठक लाई नेकपाका पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले उद्घाटन गर्ने भताइएको छ ।
वचन सिंह नेतृत्वको युवा संघमा पुर्व माओवादी पक्षका युवा हरु लाई समेत समेटेर कमिटी बनाइएको हो । भोलि हुने बैठकमा नव मनोनीत सदस्यहरु लाई सपथ ग्रहणको कार्यक्रम पनि राखिएको महासचिव द्वारा जारी विज्ञप्तिमा बताइएको छ ।

हेर्नुस् विज्ञप्ति :

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

निजगढ वर्कसपमा विस्फोट : मृत्यु हुनेको संख्या ३ पुग्यो

बाराको निजगढमा शंकास्पद वस्तु विस्फोटमा परी मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुगेको छ ।

महावीर पुनसँग गरेको सम्झौता सरकारले कार्यान्वयन गराेस्, पुस्तक पनि किनिदियाेस् : ईश्वरी घर्ती

काठमाडौं । नेकपा एमालेकी सांसद् ईश्वरी घर्तीले अभियन्ता वैज्ञानिक डा. महावीर पुनसँग गरेकाे

 सामाजिक सञ्जालमा हामी