कोरोना महामारीमा जाग्दै कालीदेवी युवा क्लबचौतारा । कालीदेवी युवा क्लब,भोटेकोशीले हेल्थ डेस्क तथा आईसोलेसन वार्ड संचालनमा ल्याएको छ । स्थापनाकाल देखिनै विभिन्न सामाजिक काममा सक्रिय रहेको यो क्लबले अहिले भोटेकोशी गाऊॅपालिका वडा नं ५ चाकुमा भोटेकोशी गाऊॅपालिकाको समन्व्यमा आईसोलेसन वार्ड संचालनमा ल्याएको हो ।

आईसोलेसन वार्ड

चाकुमा रहेको आईसोलेसन वार्डमा १२ वटा वेड र ७ थान अक्सिजन सिलिन्डर सहित संचालनमा रहेको छ । उक्त आईसोलेसन वार्ड संचालन गर्न बिभिन्न व्यक्ति हरुले समेत सहयोग गर्नु भएको छ । साथै क्लबले संचालन गरेको हेल्थ डेस्क बाट मक्स माक्स वितरण तथा अन्य परामर्श सेवा उपलब्ध रहेको छ । यस कोरोनाको संकटको बेलामा जनताको जीवन रक्षाका निम्ति काम गर्ने क्लबको अध्यक्ष सुजन श्रेष्ठले बताउनु भयो ।

हेल्प डेस्क

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

टेरामक्स र वाइडबडी काण्डकाे अनुसन्धान अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ : अख्तियार प्रमुख

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त प्रेम कुमार राईले टेरामक्स काण्डको अध्ययन-अनुसन्धान

 सामाजिक सञ्जालमा हामी