साल्ट ट्रेडिङले ग्यास, पिठो, नुन, चिनी, तेलमा दिन थाल्यो छुट, कतिमा पाइन्छ?सरकारले बजेट वक्तव्यमा घोषणा गरे बमोजिमखाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनी र साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेसनले निषेधाज्ञा अवधिभर छुट सुविधा उपलब्ध गराउने भएको छ । निषेधाज्ञा अवधिभर खाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनी र साल्ट ट्रेडिङबाट विक्री हुने चामल, पिठो, दाल, नुन, खानेतेल, चिनी तथा खाना पकाउने ग्यासको विक्री मूल्यमा २० प्रतिशत छुट दिइने भएको हो ।

जसअनुसार अब खाना पकाउने ग्यासको मूल्य प्रतिसिलिण्डर ११२० रुपैयाँ पर्नेछ। भटमासको तेल प्रतिलिटर १८८, नुन प्रतिप्याकेट १६, पिठो प्रतिकेजी ४४ र चिनी प्रतिकेजी ६३ रुपैयाँ २० पैसा पर्नेछ। चिनी र पिठाे २-२ केजीकाे प्याकेट मात्रै उपलव्ध हुनेछ।

हेरौ साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेसनको सुचना

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय