पार्टी प्रवेशको चर्चाकै विच करिश्माले भेटिन केपी ओलीकार्तिक ४, काठमाडौं । विगत केहि समय देखि नेकपा अध्यक्ष केपी ओलीले आफुलाई फोन सम्पर्क गर्ने गरेको बताउने अभिनेत्री करिश्मा मानन्धरले ओलीलाई बुधवार भेटेकी छिन ।

करिश्मामा विगतमा फेसबुकमा गरेको पोस्टका कारण उनि एमाले पार्टी प्रवेश गर्ने खोजेको भन्ने पनि हल्ला चलेको थियो । भेटमा मानन्धर संगै संसद कमल ओली तथा कलाकार जुतु नेपाल पनि सहभागी रहेका थिए । मानन्धरले फेसबुकमा पोस्ट गर्दै भनेकी छिन, ” उहाँको नजिक बसेर विविध विषयमा उहाँको बिचारहरु सुन्दा आनन्द आयो , सबै क्षेत्रका मानिसहरूलाई उत्तिकै महत्त्वका साथ लिनुभएकोमा र चासो मानेर कुरा सुनिदिनु भयेकोमा आदरणीय के .पी ओलि ज्यु लाई धेरै धन्यवाद । ”

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

टेरामक्स र वाइडबडी काण्डकाे अनुसन्धान अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ : अख्तियार प्रमुख

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त प्रेम कुमार राईले टेरामक्स काण्डको अध्ययन-अनुसन्धान

 सामाजिक सञ्जालमा हामी