एमाले महाधिवेशन प्रतिनिधि छ्नोट:काठमाडौ क्षेत्र नं १ बाट ९ जनाको दावी,छिनोफानो भोलि हुनेकार्तिक २६,काठमाडौ । नेकपा एमालेको १० औं महाधिवेशनको लागी देशभर प्रतिनिधि छनोट हुँदै छ । पार्टीको कार्यतालिका अनुसार कार्तिक २७ गते प्रतिनिधिको छनोट हुदै छ । कति जिल्ला र क्षेत्रमा सर्वसम्मत भएका छन् भने नभएको क्षेत्रमा भोलि मतदान हुँदै छ ।
काठमाडौको निर्वाचन क्षेत्र नं १मा आज मनोनयन दर्ता सम्पन्न भएको छ । मनोनयन हुदा नौं जनाले मनोनयन गर्नु भएको छ । दर्ता गर्नेमा प्रदेश सभा सदस्य रहेका गणेश दुलाल, भानुभक्त घिमिरे केशव, विध्या न्यौपाने,प्रकाश गौतम,नारायण भण्डारी,हिरा थापा मगर,रामप्रकाश अमगाइ, शर्मिला कार्की र बिष्णु कुमारी भुषाल रहनु भएको छ ।
सर्वसम्मतको प्रयास जारी
मनोनयन दर्ता भएता पनि नेताहरुले सर्वसम्मतको प्रयास भने जारी राखेका छन् । यस क्षेत्र बाट तीन खुल्ला र एक महिला गरि चार जना प्रतिनिधि चुनिने एक नेताले जानकारी दिनु भयो । यदि सर्वसम्मत नभए भोलि मतदान प्रक्रिया बाट भए पनि प्रतिनिधि टुङिने छ । भोलि सात बजे देखी नौ बजे सम्म नोमिनेसन गरिएको नाम फिर्ताको लागी समय पनि राखिएको छ ।भोलि को कार्यक्रम बानेश्वर क्याम्पसमा ११ बजे राखिएको आयोजकले बताएका छन् ।

काठमाडौं महानगरले खोस्यो प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको गाडी

काठमाडौं। काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत वसन्त अधिकारीले चढ्दै आएको सरकारी गाडी महानगरपालिकाले खोसेको

भारतबाट भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडीहरू बरामद

काठमाडौँ । भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडी र एउटा मोटरसाइकल प्रहरीले बरामद गरेको छ

बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश

काठमाडौं । अनुयायीलाई यौन हिंसा गरेको आरोपमा रामबहादुर बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउने

पशुपतिमा गाँजा व्यापार गरेको आरोपमा ५ जना पक्राउ

काठमाडौं । पशुपतिमा गाँजाको व्यापार गरेर शान्ति सुरक्षामा असर पुर्‍याएको भन्दै लागूऔषध नियन्त्रण

 सामाजिक सञ्जालमा हामी