एमाले महाधिवेशन प्रतिनिधि छ्नोट:काठमाडौ क्षेत्र नं १ बाट ९ जनाको दावी,छिनोफानो भोलि हुनेकार्तिक २६,काठमाडौ । नेकपा एमालेको १० औं महाधिवेशनको लागी देशभर प्रतिनिधि छनोट हुँदै छ । पार्टीको कार्यतालिका अनुसार कार्तिक २७ गते प्रतिनिधिको छनोट हुदै छ । कति जिल्ला र क्षेत्रमा सर्वसम्मत भएका छन् भने नभएको क्षेत्रमा भोलि मतदान हुँदै छ ।
काठमाडौको निर्वाचन क्षेत्र नं १मा आज मनोनयन दर्ता सम्पन्न भएको छ । मनोनयन हुदा नौं जनाले मनोनयन गर्नु भएको छ । दर्ता गर्नेमा प्रदेश सभा सदस्य रहेका गणेश दुलाल, भानुभक्त घिमिरे केशव, विध्या न्यौपाने,प्रकाश गौतम,नारायण भण्डारी,हिरा थापा मगर,रामप्रकाश अमगाइ, शर्मिला कार्की र बिष्णु कुमारी भुषाल रहनु भएको छ ।
सर्वसम्मतको प्रयास जारी
मनोनयन दर्ता भएता पनि नेताहरुले सर्वसम्मतको प्रयास भने जारी राखेका छन् । यस क्षेत्र बाट तीन खुल्ला र एक महिला गरि चार जना प्रतिनिधि चुनिने एक नेताले जानकारी दिनु भयो । यदि सर्वसम्मत नभए भोलि मतदान प्रक्रिया बाट भए पनि प्रतिनिधि टुङिने छ । भोलि सात बजे देखी नौ बजे सम्म नोमिनेसन गरिएको नाम फिर्ताको लागी समय पनि राखिएको छ ।भोलि को कार्यक्रम बानेश्वर क्याम्पसमा ११ बजे राखिएको आयोजकले बताएका छन् ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी