कुटाइ खाने सभामुखको भाइ,नाम महेश बस्नेतको(के हो तथ्य)चैतारा नगरपालिकाका मेयर कृष्ण प्रसाद सापकोटा

अहिले सामाजिक संजालमा भाइरल एउटा भिडियो स्थानीय चुनाब अघि चैतारा नगरपालिकाको हो । स्थानीय चुनावमा निवर्तमान मेयर कमान सिंह तामाङले टिकट नपाए पछि टिकट पाउने कृष्ण प्रसाद सापकोटा(सभामुख अग्नि सापकोटाका भाइ)को विरुद्धमा माओवादीकै कार्यकार्ताले आक्रमणको प्रयास गरेका थिए,उक्त भिडियोमा नगरपालिकाको गेट समेत प्रस्ट देखिन्छ । तामाङले माओवादीमा परिवारवाद हावी भएको भन्दै केही दिन अघिमात्र एमाले प्रवेश गरेका थिए ।
तर अहिले माओवादीकै कार्यकर्ताले उक्त भिडियो हाली सामाजिक संजालमा एमाले नेता महेश बस्नेतको नाम जोडि भ्रम सृजना गर्न खोजेका छन् । साथै महेश बस्नेत पहिला बिरामी हुदाको फोटो हालेर अस्पताल भर्ना भनी सामाजिक संजालमा भ्रम पार्न खोजिएको छ ।

सामजिक संजालमा हालिएको भिडियो

नेता महेश बस्नेतको सचिवालयले उक्त भिडियोको खन्डन गरि कानुनी प्रक्रियामा जाने बताएका छन् । महेश बस्नेतले काठमाडौमा मेयर बालेन शाहाले काठमाडौमा डोजर लगाएपछि सामाजिक संजाल मार्फत प्रतिक्रिया जनाएका थिए,त्यस पश्चात् सामाजिक संजालमा दुबैथरीमा प्रतिक्रियाहरु आएको थियो ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

 सामाजिक सञ्जालमा हामी