आधुनिक एवं प्राविधिक शैक्षिक योजनालाई पालिकाले पहिलो प्राथमिकताकामा राखेको छ : अध्यक्ष नेपालसिन्धुपाल्चोक । इन्द्रावती गाउँपालिका वडा नं।सातमा रहेको राजेश्वरी माध्यमिक विद्यालयको ६०औँ वार्षिकोत्सव कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

इन्द्रावती गाउँपालिकाकै सबैभन्दा पुरानो विद्यालयको रूपमा चिनिँदै आएको राजेश्वरी माविको ६० औँ वार्षिकोत्सव कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।इन्द्रावती गाउँपालिकाका अध्यक्ष झम्क नेपालको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा शैक्षिक क्षेत्रमा उत्कृष्टता हासिल गर्ने विद्यार्थीहरूलाई पुरस्कार वितरण गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा बोल्नुहुँदै पालिका अध्यक्ष झम्क नेपालले आधुनिक एवं प्राविधिक शैक्षिक योजनालाई पालिकाले पहिलो प्राथमिकताका साथ राखेको बताउनुभयो । शैक्षिक क्षेत्रमा उत्कृष्टता हासिल गर्ने विद्यार्थीहलाई उहाँले शुभकामना दिनुहुँदै राजेश्वरी माविको शैक्षिक गुणस्तरलाई बढाउनुपर्नेमा जोड दिनुभयो । उहाँले पालिकाको पुरानो विद्यालय रहेकाले यसको संरक्षण गर्नुपर्ने बताउनुभयो ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

टेरामक्स र वाइडबडी काण्डकाे अनुसन्धान अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ : अख्तियार प्रमुख

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त प्रेम कुमार राईले टेरामक्स काण्डको अध्ययन-अनुसन्धान

 सामाजिक सञ्जालमा हामी