हेल्थ क्लब बन्द गराउने निर्णयप्रति संघको आपत्तिकाठमाडौं । नेपाल शारीरिक सुगठन तथा फिटनेस संघले व्यायामशाला, हेल्थ क्लब लगायत स्वास्थ्यसँग सम्बन्धित व्यवसायलाई बन्द गराउने सरकारको निर्णयप्रति आपत्ति जनाएको छ ।


संघले आइतबार विज्ञप्ति जारी गर्दै नियमित रुपमा स्वास्थ्यका मापदण्ड अपनाएर भिडभाड नगरी सञ्चालनमा आइरहेको यस व्यवसायलाई निरन्तर सञ्चालनमा ल्याइ यससँग आश्रित सम्पूर्णको रक्षार्थ सहयोगका लागि सरकारसमक्ष अपिल गरेको हो ।
विशुद्ध स्वास्थ्यलाई ध्यानमा राखी सञ्चालनमा आइरहेको व्यायामशाला, हेल्थ क्लवलाई पनि सरकारले स्वास्थ्यसँग सम्बन्धित नरहेको अन्य व्यवसायसँग एकै ठाउँमा राखेर बन्द गराउने ‘अदुरदर्शी निर्णय एवं निर्देशन’ दिएको भन्दै संघले सरकारको यस्तो निर्देशनले स्वास्थ्यसँग आवद्ध व्यवसाय फेरि एकपटक धरासायी हुने अवस्था आएको जनाएको छ ।

‘नेपाल सरकारको स्वास्थ्य निर्देशिकाको पालना गर्दै यस व्यवसायसँग आवद्ध उद्यमीहरुले आफ्ना सदस्यहरुको स्वास्थ्यलाई मध्यनजर गर्दै नियमित सञ्चालनार्थ निरन्रता दिन एवं अनुगमन समिति बनाइ नियमित अनुगमन गरी निर्वाध सञ्चालनको लागि नेपाल सरकारको ध्यानाकर्षण एवं ठोस पहल कदम चाल्नको लागि जोडदार अपिल गर्दछौं,’ संघद्वारा जारी विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

केपी ओली कप : साविक विजेता मछिन्द्र केपी ओली कपको सेमिफाइनलमा

मछिन्द्रको जितमा क्रिस्टोफर चिजोबाले दुई तथा स्टेफन बिनोङले एक गोल गरे । एक

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

 सामाजिक सञ्जालमा हामी