२३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूको स्काउट दीक्षान्त सम्पन्नकाठमाडौ । नेपाल स्काउट अन्तर्गतका २३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूको स्काउट दीक्षान्त एवं पद तथा गोपनीयताको सपथ ग्रहण कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । आज काठमाण्डौमा आयोजित एक समारोहकाबीच नेपाल स्काउटका राष्ट्रीय संयोजक लोक बहादुर भण्डारीले २३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूलाई स्काउट दीक्षान्त एवं पद तथा गोपनीयताको सपथ गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा नेपाल स्काउट राष्ट्रीय तदर्थ समिति सदस्य विजेंद्र ध्वजु र नेपाल स्काउटका निर्देशक राम प्रसाद भट्टराईले सहभागीहरूलाई सकाऊटिंगका समसामयिक बिषयबस्तुमा प्रशिक्षण समेत प्रधान गर्नुभएको थियो । उक्त ऐतिहाँसिक समारोहमा नेपाल स्काउट राष्ट्रीय तदर्थ समिति शिव बहादुर भण्डारी तथा सातै प्रदेश स्काउट समितिका संयोजकहरूको समेत बिशेष उपस्थिति रहेको थियो ।

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

घर आगलागी हुदा रोल्पामा एक वृद्धाको मृत्यु

रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिका-५ भावाङमा घरमा आगलागी हुँदा जलेर एक वृद्धाको मृत्यु भएको

टेरामक्स र वाइडबडी काण्डकाे अनुसन्धान अन्तिम चरणमा पुगेकाे छ : अख्तियार प्रमुख

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त प्रेम कुमार राईले टेरामक्स काण्डको अध्ययन-अनुसन्धान

 सामाजिक सञ्जालमा हामी