२३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूको स्काउट दीक्षान्त सम्पन्नकाठमाडौ । नेपाल स्काउट अन्तर्गतका २३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूको स्काउट दीक्षान्त एवं पद तथा गोपनीयताको सपथ ग्रहण कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । आज काठमाण्डौमा आयोजित एक समारोहकाबीच नेपाल स्काउटका राष्ट्रीय संयोजक लोक बहादुर भण्डारीले २३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूलाई स्काउट दीक्षान्त एवं पद तथा गोपनीयताको सपथ गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा नेपाल स्काउट राष्ट्रीय तदर्थ समिति सदस्य विजेंद्र ध्वजु र नेपाल स्काउटका निर्देशक राम प्रसाद भट्टराईले सहभागीहरूलाई सकाऊटिंगका समसामयिक बिषयबस्तुमा प्रशिक्षण समेत प्रधान गर्नुभएको थियो । उक्त ऐतिहाँसिक समारोहमा नेपाल स्काउट राष्ट्रीय तदर्थ समिति शिव बहादुर भण्डारी तथा सातै प्रदेश स्काउट समितिका संयोजकहरूको समेत बिशेष उपस्थिति रहेको थियो ।

काठमाडौं महानगरले खोस्यो प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतको गाडी

काठमाडौं। काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत वसन्त अधिकारीले चढ्दै आएको सरकारी गाडी महानगरपालिकाले खोसेको

भारतबाट भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडीहरू बरामद

काठमाडौँ । भन्सार छलेर ल्याएको ७ वटा गाडी र एउटा मोटरसाइकल प्रहरीले बरामद गरेको छ

बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश

काठमाडौं । अनुयायीलाई यौन हिंसा गरेको आरोपमा रामबहादुर बम्जनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउने

पशुपतिमा गाँजा व्यापार गरेको आरोपमा ५ जना पक्राउ

काठमाडौं । पशुपतिमा गाँजाको व्यापार गरेर शान्ति सुरक्षामा असर पुर्‍याएको भन्दै लागूऔषध नियन्त्रण

 सामाजिक सञ्जालमा हामी