२३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूको स्काउट दीक्षान्त सम्पन्नकाठमाडौ । नेपाल स्काउट अन्तर्गतका २३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूको स्काउट दीक्षान्त एवं पद तथा गोपनीयताको सपथ ग्रहण कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न भएको छ । आज काठमाण्डौमा आयोजित एक समारोहकाबीच नेपाल स्काउटका राष्ट्रीय संयोजक लोक बहादुर भण्डारीले २३९ स्थानीय स्काउट समितिका संयोजकहरूलाई स्काउट दीक्षान्त एवं पद तथा गोपनीयताको सपथ गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा नेपाल स्काउट राष्ट्रीय तदर्थ समिति सदस्य विजेंद्र ध्वजु र नेपाल स्काउटका निर्देशक राम प्रसाद भट्टराईले सहभागीहरूलाई सकाऊटिंगका समसामयिक बिषयबस्तुमा प्रशिक्षण समेत प्रधान गर्नुभएको थियो । उक्त ऐतिहाँसिक समारोहमा नेपाल स्काउट राष्ट्रीय तदर्थ समिति शिव बहादुर भण्डारी तथा सातै प्रदेश स्काउट समितिका संयोजकहरूको समेत बिशेष उपस्थिति रहेको थियो ।

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी रहेनन्

सताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशीको निधन भएको छ। आइतबार बिहान ७ बजेर ९ मिनेटमा

युक्रेनको पक्षमा नेपालको मतदान

संयुक्त राष्ट्रसङ्घको साधारणसभामा एक सय ४३ सदस्य देशले युक्रेनमाथि रुसले गरेको बर्बर र

नवौँँ राष्ट्रिय खेलकुद : दैनिक एक हजार तीन सय सुरक्षाकर्मी खटिने

कास्की, २७ असोज (रासस) : गण्डकी प्रदेशमा चार दशकको अन्तरालपछि आयोजना हुन लागेको

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार

नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक शुक्रबार बस्ने भएको छ । पार्टी केन्द्रीय