राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको बिशेष सर्कुलर जारि ( सर्कुलरको पुर्ण पाठ सहित ) 

 

काठमाडौ । नेकपा एमालेको भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले आज बिशेष सर्कुलर जारि गरेको छ ।

गत श्रावण १४ र १५ गते काठमाडौँको कोटेश्वरमा नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपि शर्मा वलिको प्रमख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको नवौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन आयोजक कमिटिको दोश्रो पूर्ण बैठकले अध्यक्षमा किरण पौडेलको नेतृत्व ले ४९१ सदस्यीय केन्द्रीय कमिटीलाई पूर्णता दिएको छ ।

। सो कमिटिका अध्यक्ष किरण पौडेल द्वारा जारि सर्कुलरमा केन्द्रिय सदस्य हरुको नामावलि , केन्द्रिय सदस्यहरुको कार्यविभाजन , प्रदेश इन्चार्ज सह इन्चार्ज , जिल्ला इन्चार्ज सह इन्चाज, विभग प्रमुख उप प्रमुख , मातहत अधिवेशन कार्यतालिका र विभिन्न आयोग हरुलाइ पुर्णता दिएको छ ।May be an image of text

May be an image of text

May be an image of text

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

May be an image of text that says "राष्ट्रिय युवा संघ, नेपाल National Youth Federation,Nepal केन्द्रीय Committee कार्यविभाजन सम्बन्धि प्रस्ताव पारित गरिएको जिम्मेवारी प्राप्त गर्न बाँकि रहेका सदस्यहरुको कार्यविभाजन पदाधिकारी बैठकबाट टुंग्याउने निर्णय भएको छ तपशिल भौगोलिकतर्फ कार्य विभाजन प्रदेश इत्चार्ज, सहइत्चार्ज, संयोजक प्रदेश ૧ सहसंयोजक इत्चार्ज विजय डाँगी सह-इत्चार्ज देवानन्द महता सह-इत्चार्ज राकेश राई सह- इत्चार्ज निरोज पौडेल प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक अनिता कत्दड्वा सह-संयोजक ज्ञान दाहाल मघेस प्रदेश इत्चार्ज सीता सुवेदी सह-इत्चार्ज बैजनाथ शाह सह-इत्चार्ज शिवचन्द्र सिंह मध्ेस प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक मोविम आलम सह- संयोजक राम उद्गार यादव बागमति प्रदेश इत्चार्ज: क्रान्ति बुर्लाकोटी Central Office: New Banehwor Kathmandu, Nepal Email office.nyfnepal@gmail.com 22 www.nyfnepal.com"

May be an image of text that says "राष्ट्रिय युवा संघ, नेपाल National Youth Federation,Nepal केन्द्रीय सह-इत्चार्ज आरति पाठक Committee सह-इत्चार्ज पेम्बा घले सह- इत्चार्ज सन्तोष चौलागाई सह- इज्चार्ज दिपुकर पाण्डे बागमति प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक जय गुरुड सह-संयोजक राजु तिवारी गण्डकी प्रदेश इत्चार्ज सन्तोष रावल सह- इत्चार्ज सम्पन्न श्रेष्ठ सह- इज्चार्ज खिल राना सह- इज्चार्ज अर्जुन पौडेल (निर्जन) सह-इज्चार्ज मदन गिरी गण्डकी प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक महेन्द्र गुरुड (शिव) सह-संयोजक विकास अधिकारी लुम्बिनी प्रदेश इज्चार्ज: सुमन सह- इत्चार्ज विनोद ओली सह- इत्चार्ज सम्भना क. लुम्बिनी प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक खेमराज शर्मा सह-संयोजक सुरज खरेल Central Office: New Banehwor Kathmandu, Nepal Email office.nyfnepal@gmail.com 23 www.nyfnepal.com"

May be an image of text that says "राष्ट्रिय युवा संघ, नेपाल National Youth Ferion,Nepal केन्द्रीय कर्णाली प्रदेश Committee इत्चार्ज चन्द्र दाहाल सह- इत्चार्ज मज्जु रावल सह- इज्चार्ज नविन शारु कर्णाली प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक गणेश खनाल सह-संयोजक लोकेन्द्र गौतम सुदुरपशिचिम प्रदेश इत्चार्ज विस्ना चन्द सह- इत्चार्ज गणेश थापा सह- इत्चार्ज देवन्द्र सह- इत्चाजे मिलन सिंह ह-इत्चार्ज प्रशान्त भद्ट सह- इत्चार्ज कमल गिरी सुदुरपशिचिम प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक विनय शाह सह-संयोजक भरत मल्ल विशेष प्रदेश इत्चार्ज बलराम बेलबासे सह- इत्चार्ज डिल्ली लिदेन बिशेष प्रदेश आयोजक कमिटी संयोजक महेश चौलागाई Central Office: New Banehwor Kathmandu, Nepal Email office.nyfnepal@gmail.com 24 www.nyfnepal.com"

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

May be an image of text

No photo description available.

May be an image of text

 

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

टेरामक्सबारे मुद्दा चलाउदै अख्तियारः तानिएलान् ज्ञानेन्द्र कार्की, मोहन बस्नेत र गोकुल बास्कोटा ?

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख प्रेम राईले टेरामक्स खरिदमा भएको भ्रष्टाचार

 सामाजिक सञ्जालमा हामी