युवा संघले सुरु गर्यो डेङ्गु नियन्त्रण अभियानकाठमाडौ । नेकपा एमालेको भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले डेङ्गु सचेतना तथा लामखुट्टे नियन्त्रण अभियान संचालन गरेको छ । ललितपुरको लगनखेल बसपार्कबाट सुरु भएको अभियान केही हप्ता चल्ने छ । यस अभियानको सुरुवात केन्द्रिय अध्यक्ष किरण पौडेलले गरेका थिए ।

काठमाडौ उपत्यका लगाएत अन्य शहरमा अहिले डेङ्गु फैलिरहेको छ । काठमाडौमा विभिन्न अस्पतालहरुमा डेङ्गुका बिरामीको अहिले उच्च चाप रहेको छ । स्थानीय सरकारले समेत यस प्रकोप विरुद्धमा अहिले सम्म बिशेष योजना बनाएको देखिदैन ।
राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल ललितपुर जिल्ला कमिटीको आयोजनामा सुरु भएको यस कार्यक्रम ललितपुर जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा संचालनहुने युवा संघका जिल्ला अध्यक्ष चिन लामाले बताए । राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले काठमाडौमा फोहोरको बिकाराल समस्या हुदा समेत एघारौं दिन सम्म काठमाडौको विभिन्न ठाउँमा फोहोर उठाएको थियो । राष्ट्रिय युवा संघका केन्द्रिय सदस्य अभिषेक तिवारी भन्छन् ,`राष्ट्रिय युवा संघ समाज र देशको पहरेदारी संगठन हो,जहाँ समस्या हुन्छ,त्यहाँ पुग्छ´ ।

एमाले संखुवासभा अध्यक्षमा खड्ग राई सर्वसम्मत

संखुवासभा । नेकपा एमाले सङ्खुवासभाको अध्यक्षमा खड्ग बहादुर राई सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

६ महिनामा ज्यान मुद्दाका ४ सय अभियुक्त समातिए

काठमाडौं। कर्तव्य ज्यान मुद्दा लागेका ४ सयभन्दा बढी अभियुक्त यो वर्षको छ महिना

सावित्राले च्याम्पिनयसिप फाइनल नखेल्ने

काठमाडौँ, साउदी अरेबियाको जेद्दामा भइरहेको वाफ वुमेन्स च्याम्पिनयसिप २०२४ मा सावित्रा भण्डारीले फाइनल

टेरामक्सबारे मुद्दा चलाउदै अख्तियारः तानिएलान् ज्ञानेन्द्र कार्की, मोहन बस्नेत र गोकुल बास्कोटा ?

काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका प्रमुख प्रेम राईले टेरामक्स खरिदमा भएको भ्रष्टाचार

 सामाजिक सञ्जालमा हामी